Nevěřte naivně na to, co jste si neověřili, prověřujete, než začnete důvěřovat, uvědomte si, že žijete v konzumním blázinci, kde nikdo není normální, podívej se do zrcadla a spatříš hříšného blázna. Nehledejte v blázinci normálního člověka, odejděte konečně z tohoto hříšného blázince tam, kde nejsou; daně, výhody, inflace, monopoly, kasty, ideologie, pokrytectví atd.

Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, vše se v konzumní civilizaci posralo v okamžiku, kdy vzniklo rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, jste donucení sloužit mnoha pánům a není zde ten, co by se zavděčil bláznům všem, dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, to je žebrota. Život je hra podle pravidel, v přírodním ráji pravidla hry určuje situace, v konzumním blázinci pravidla hry určuje hříšná organizace, která se jmenuje konzumní blázinec.

Miliony zbytečně mrtvých hříšných bláznů ve zbytečné druhé světové válce, to je pro ty, co jsou nahoře, jenom nudná statistika, když ale stářím zemře v nemocnici ředitel blázince, tak to je najednou tragédie, a státní smutek se v konzumním blázinci vyhlašuje. Pandemie v nahotě odhalila to, že v konzumním blázinci, jsou u moci jenom hříšní blázni, je třeba konečně začít hříšné blázny nahrazovat globálně za autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Nejsou zde blázni tak zde není blázinec. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti v továrně budou vyrábět roboty, hříšní blázni se z konzumního blázince přemístí do přírodní rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se nám už hříšní blázni nerozmnožovali rychle jako invazní druh.