Levné zboží je rychle vyprodané

Zamysleme se nad tím, proč je zboží drahé? Podívejme se na to, jak se cena zvedá od producenta k prodejci, do prodejní ceny se promítnou; daně, clo, doprava, skladování, reklama, atd. za vším je ekonomika a vše může vyřešit jenom ekonomika, blbá nálada pracující třídy je následkem vysokých cen za zboží a služby. 
 
Ryba smrdí od hlavy těch, co zde jsou nahoře díky protekci, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, všimněme si toho, jak jsou zde pravidelně prezidenti u moci dvě volební období, moc a bohatství je pro egoistické lakomce drogou, dobrota je přeci žebrota! 
 
Ano, bude líp, ale jenom těm co jsou nahoře, těm co jsou dole, nebude líp, protože dole je přeci konzumní očistec pro dělnickou třídu, za vším je selhání kontroly, když kocour není doma, myši mají hody. Moderní doba má moderní řešení a tím moderním řešením je nahrazení lidí za počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí období, ve kterém 1% lidí egoisticky parazitovalo na 99% lidi, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, GVKB roboti budou lidi tak dlouho hladit, až nakonec lidi globálně vyhladí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.