Policejní roboti budou lidem kralovat

Skončí doba, ve které zde byla společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi budou jenom statistická čísla s malou hodnotou, pokles hodnoty člověka pod místní normu, bude znamenat eliminování člověka policejním robotem. Z pohledu policejních robotů bude zabíjení vadných lidí jenom uklízení špíny, výhodou robota je bezcitnost a to že nemá strach. Vše začne tím, že policie nebude už zvládat zajištění bezpečnosti, protože naroste; extremismus, vandalismus, terorismus, diskriminace, kriminalita, drogy, mafie, přelidnění, nezaměstnanost, atd. 
 
Globální civilizace se tak stane velikým vězením, kde za porušení předpisů bude smrt. Všude budou kamery a vše bude monitorováno, každý člověk, bude mít vymezeno, kde se smí pohybovat, pokud někdo bude mimo svoje vymezené teritorium, tak bude policejním robotem eliminován. Lidi budou mít na krku digitální obojky, které nepůjdou sundat, nebudou už potřeba doklady a platební karty, počet lidí se bude na světě rychle zmenšovat a kvalita lidí se bude zvětšovat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.