Humanistická daň

Všichni chtějí konat druhým dobro, a jak víme tak lidská práce se musí zdanit, i konání dobra druhým je práce jako každá jiná, organizací co konají dobro je zde nadbytek a proto tyto organizace zatížíme humanistickou daní, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, humanistickou daň bude platit náboženství i organizace co pomáhají lidem, co jsou na tom ekonomicky zle. 
 
Humanistickou daň budou platit taky jedinci, co jednají humanitně, humanismus je jako alkoholismus, tak jako jsme zatížili tvrdý alkohol velikými daněmi, tak zatížíme i velikými daněmi všechny populistické humanisty. Lidi musí pochopit to, že dobrota je žebrota a že se nevyplatí být humanistou, který podporuje příživníky a lenochy. 
 
Skončí tak sociální podpora nezaměstnaným a nepřizpůsobivým příživníkům, protože by se z této humanistické podpory, musela platit veliká humanistická daň. Nebude zde žádná ekonomická podpora pro matky s dětmi, a nebudou zde ani alimenty, protože to je humanismus, a ten kdo by platil alimenty, ten by musel i zaplatit velikou daň z humanismu. Nemáš peníze na péči o svoje děti, tak děti utop, a tím se nebudeš muset o svoje děti starat. 
 
Lidi musí konečně pochopit to, že humanismus je chybou v ekonomice a politice, dobrota je žebrota. Pokutujeme lidi za to, že dělají chyby a humanismus je chybou, ekonomika a politika je postavená na kariéristickém pokrytectví, podívejte se na elitu, co zde vládne, jsou to kariérističtí pokrytci. Bude to hon na humanisty, jenom tak zde zvítězí kariéristické pokrytectví nad humanismem, podívejme se na války, zde nikdo nehlásá humanismus, a každý jedná jako kariéristický pokrytec, lidí je na světě jako much, a eliminovat miliony much ve válce proti humanismu, to je jenom nudná statistika.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.