Dospělí lidé by už neměli věřit na pohádky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/26986520508/

Je třeba vysokoškoláky, připravit na nezaměstnanost? Období ve kterém se nemuseli vysokoškoláci bát nezaměstnanosti skončilo a mnoho vysokoškoláků se stává nezaměstnanými, práce globálně rychle všude ubývá a to i pro lidi co zde mají vysokoškolské vzdělání. Nevěřte tomu co slyšíte z mediálních zdrojů, že zde není už globální ekonomická deprese, a ekonomika se globálně uzdravuje, to jsou jenom mediální pohádky pro naivní ubožáky.
Vše jistě směřuje k velikým válkám o teritoria a zdroje, nejde o nic nového vždy to probíhá podle stejných rituálů a když se ekonomika dostane na dno řeší se to vždy pomocí revoluce nebo války, vojenské násilí je klasickým lékem na ekonomické deprese už mnoho století, a zatím nikdo nedokázal přijít s něčím novým, co by lépe vyléčilo ekonomiku z deprese.
Ideologie vždy žije na dluh, a když se stanou dluhy už nesplatitelnými, musí se to řešit válkou, utrácení je pro lidi drogou na které je naše konzumní kultura založená, komu není rady tomu už ani není pomoci! Víra v zázraky má vždy za následek depresi u ekonomiky a politiky, dospělí lidé by už neměli věřit na zázraky!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.