Mandelinka bramborová se chová stejně jako EU

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507757276/

Tak jako Mandelinka bramborová začala škodit bramborám, tak i EU začalo škodit ekonomice v EU, nejspíše obrazně v centru EU jsou samé Mandelinky bramborové, jak je možné, že nám EU škodí? Zde se dostáváme k invazním programům, to co má existenční výhodu má snahu začít s invazí tam, kde to bude moci parazitovat, v přírodě jsou invazní formy života v nevýhodě, protože je na ně divoká příroda už připravená. Je tedy nutno se na invazní programy připravit pomocí programů, co zabrání invazním programům z EU v invazi. Základem boje s EU Mandelinkou bramborovou, bude požadavek kontroly kvality, na vše co je zde hodnotné, to co je hodnotné, musí být i velmi kvalitní, a pokud to není kvalitní, musíme s tím jednat, jako s něčím co je nehodnotné.
Podívejme se třeba na invazi cizinců do EU, je třeba začít požadovat od cizinců certifikaci kvality, ten kdo nebude mít EU certifikaci EU kvality, ten bude v EU, ekologicky optimálně recyklován na substrát. Vyrobíme testovací kontejnery s umělou inteligencí, z jedné strany budou vstupovat cizinci a z druhé strany bude vystupovat potravinový substrát, testování zde bude jednoduché pomocí teplé vody, pokud někdo nezvládne deset minut teplotu vody 90 °C, tak neuspěl a bude z něj substrát. Mnozí mohou namítnout, že je tato teplota moc vysoká, a že bychom měli teplotu testovací vody snížit, dobrota je ale žebrota, nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na teplotě vody. Nikdo nebrání cizincům z míst kde je horko v tom, aby se přizpůsobili požadavkům EU, a trénovali se od narození na koupel v horké vodě.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.