Smyslem života je sloužit mocnému Bohu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852685552/

Rychle ztratíme to, co jsme rychle získali, následkem je začarovaný kruh dočasných úspěchů, trvalý úspěch nelze získat rychle, ale on se získává velmi pomalu, prioritou v tomto světě je kontrola, mnohé zde má snahu nám škodit a tím nám způsobovat problémy, z dálky mnohé vypadá přátelsky, ale z blízka poznáme, že je to naším nepřítelem.

Není člověk ten, co by se dokázal zavděčit všem, vždy zde budou cizí lidi, co nás budou pomlouvat, a budou nám škodit, protože nás nemají rádi, a mnohdy by nás nejradši zabili. Je snadné vzít lidem násilím jejich existenční přirozené zdroje, ale následkem bude nemocný člověk a tím bude i nemocná kulturní civilizace, každé násilí je dům, který stojí na písku, a tak při prvním otřesu spadne, a v tomto domě zahyne mocná a bohatá elita.

Aby se mohl zde mít prezident republiky velmi dobře, tak se zde musí mít velmi zle mnoho dělníků, nadbytek je možný díky nedostatku, elita parazituje na pracujícím lidu, protože objektivní hodnoty, zde může vytvářet jenom pracující lid. Jde o to eliminovat globálně pyšnou a lakomou elitu, tím že se dají lidem do hlavy GVKB čipy a tím mozek nebude už znát realitu a vše bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence.

Takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné časy nad nenávistí a lží, z lidí se stanou sluhové GVKB systému, smyslem života je sloužit pravému Bohu, a pravým bohem je zde to, co má neomezenou moc nad lidmi. Nemůže být zde Bohem to, co nemá moc nad lidmi, to co nemá moc nad lidmi je zde jenom ubohým náboženským svatým symbolem, který má pro sobecké lidi nulovou hodnotu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.