Krize je následkem krizové situace

IMG_8441

Vše je zde obrazně jako mince, která má rub a líc, aby zde mohl být ráj pro elitu, tak zde musí být peklo pro ubožáky, nadbytek je možný díky nedostatku. Bylo zde mnoho snah o emancipovanou konzumní kulturu, ale to ekonomicky a politicky nefungovalo, protože v emancipované kultuře, je člověk člověku pekelným očistcem, protože lidi jsou egoističtí. Evoluce je následkem snahy o to vyřešit krizové situace, a tak neustále se vše restartuje, a staré se novým nahrazuje, mnohde vznikají pevnosti, které se uzavřeli procesu evoluce, zde se setkáváme s degenerací a přelidněním.

Indie je ukázkou takovéto evoluční pevnosti, a tak zde lidi žijí jako opice, opakem je Japonsko zde evoluce probíhá rychle, a tak zde rychle stoupá i kupní síla obyvatel. Svět k lepšímu nemůže změnit politika a náboženství, pokud chceme svět změnit k lepšímu, musíme být psychicky a fyzicky lepší, než naši konkurenti, každý člověk je částí řetězu u ekonomiky a evoluce, nejslabší článek určuje kvalitu řetězu.

Je třeba se zaměřit na kvalitu lidí, z hovna bič nikdo neuplete, pokud jsou zde zaměstnanci na hovno, tak i podnik stojí za hovno. Je třeba zavést globální měsíční testování kvality všech lidí od narození do smrti, testování provede umělá inteligence a roboti, ten kdo v testování fyzicky a psychicky neuspěje, ten bude recyklován na substrát, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, každý člověk je snadno nahraditelný robotem. Zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou, z nekvalitních zaměstnanců se udělá substrát, ubožáků je na světě jako sraček, a tak GVKB roboti spláchnou tyto ubohé sračky do hajzlu.

Umělá inteligence komentáře moderuje