Stát zaměstná jenom elitní lidi

IMG_8763

Vývoj u všeho směřuje k tomu, vyřadit současného člověka z civilizace pomocí salámové techniky, na jedné straně je; automatizace, optimalizace, globalizace, digitalizace, kontejnerizace, atd. a na druhé straně je nepřizpůsobivý člověk, nejdříve jsme odsunuly ekonomicky z civilizace ubožáky, co nemají střední a vysokou školu, jako nepoužitelný ekonomický odpad, o který zaměstnavatelé už nestojí, to je současnost v EU. Maturita je vyžadována i tam, kde před dvaceti lety nebyla vůbec potřeba, nebude to už trvat dlouho a zedník v EU bude muset mít povinně maturitu! 
Za krátkou dobu zaměstnavatelé v EU odmítnou zaměstnat lidi s maturitou, a budou přijímat jenom lidi, co mají vysokou školu, bude zde tedy v EU zedník s vysokou školou, to je logické. Tím bude veliký tlak na to, aby v EU vznikla škola, která bude ve vyšší lize, než je vysoká škola, nazveme tento typ školy, elitní škola. To bude znamenat logicky delší dobu studia na elitní škole, a tak student ve 30 letech ukončí svoje dlouhé studium, a vstoupí do praxe. Jelikož státy v EU nebudou považovat za prioritu ekonomicky podporovat dlouhé studium na škole, tak zmizí z EU státní školství, a bude zde jenom soukromé drahé školství, a to od první třídy základní školy v 6 letech studenta. Studovat budou jenom děti z bohatých rodin, děti chudáků budou odkázané na internet a na rodiče, co jim s učením zadarmo pomohou. 
Skončí období hodinové mzdy v EU, bude zde jenom úkolová mzda, to znamená, že čas strávený čekáním na; materiál, zákazníky, informace, programy, klíče, hesla, dopravu, servis, atd. vám zaměstnavatel už nezaplatí, což bude často ekonomicky likvidační. Přibudou nesmyslné hloupé povinné elektronické formuláře, a elektronické dotazníky, které vás budou každý den mnoho škodolibě okrádat, o tolik potřebný čas. Potrava bude v EU už jenom granulovaná, na vše budou už snadno dostupné léky, lidi budou myslet roboticky a automaticky, komunikace pomocí osobního dialogu zanikne, lidi budou komunikovat jenom digitálně, pomocí sluchátek s mikrofonem, co budou mít neustále na uších. 
Na očích, bude každý nosit veliké virtuální brýle s virtuální realitou, skutečná konzumní realita nebude už nikoho zajímat. Na těle budeme mít vzduchotěsné virtuální oblečení z umělé hmoty, a tak nás nebude moci už škodolibě kousnout komár nebo klíště, budeme vypadat jako kosmonauti, co opravují vesmírnou loď. Nakonec dojde k tomu, že se už lidi nebudou rozmnožovat pomocí sexu jako opice, ale lidi, se budou; geneticky modifikovat, klonovat, na čelo se lidem dá inteligentní GVKB čip, co bylo to bylo, na GVKB člověka bude záruka deset let, a po záruce se bude GVKB člověk optimálně recyklovat.