Pravda přichází pomalu a přesto je první

P1050334

Svatá lež přichází rychle a přesto je poslední, je to tak snadné lhát sobě a druhým, následkem je oceán lží, ve kterém máme blbou náladu, pravda přichází pomalu a přesto je první. Pravda je v lidové moudrosti, a lež je v; rádiu, tisku, televizi, internetu, atd. Vše je zde ovládáno přirozenými principy, pokud tyto principy svévolně sobecky neustále porušujeme, tak jsme za to evolucí potrestání, a máme z toho blbou náladu. 
Není zde demokracie ale kleptokracie, vládnou nám lháři a zloději, z díla je spatřen, ten kdo vládne, a dílem těch co vládnou, je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, vědy, techniky, rodiny, psychiky, atd. Z prezidentů a ředitelů se stali stará klíšťata, která se drží pevně svojí funkce, a je velikým problémem je nahradit někým, kdo je zdravý a mladý. 
Víte, kolik peněz stojí pracující lid, když k nám přiletí na návštěvu prezident z USA nebo Číny? Z utrácení za luxus odhalíte pravé parazity, co vysávají konzumní ekonomiku, pokud má někdo k dispozici veliké služební letadlo, je třeba se ptát, kdo to vše zaplatí? 
Nadbytek vytvoří nedostatek, je zde koláč zisku a jde o to, jak tento koláč budeme přerozdělovat, musí největší díl vždy dostat jenom prezidenti a ředitelé? Proč mnohá jednání mocných a bohatých lidí jsou přísně tajná, co před námi vlastně tají? Tají před námi to, že jsou to ekonomická klíšťata, co se dohadují o tom, jak budou vysávat pracující lid. Pokud by volby mohli trvale eliminovat ekonomická klíšťata z vlády, tak by logicky vláda demokratické volby okamžitě zakázala.

Umělá inteligence komentáře moderuje