Ano, centralizovaná kultura bude eliminovaná

P1070322

Nejmocnější jsou vědomosti, pokud nemá systém informace tak je ten systém bezmocný a nehodnotný. Podívejme se na lidi ze zaostalých národů, nemají vědomosti a tak nemají ve vyspělém národě žádnou hodnotu a jsou zde bezmocní, to je jádro problému ekonomické migrace že lidi bez vědomostí se snaží migrovat tam kde člověk bez vědomostí je člověk bez hodnoty. Mnozí si naivně myslí to, že nejmocnější zde jsou prezidenti nebo milionáři, z dálky to tak vypadá, ale z blízka poznáme, že nejmocnější jsou vědomosti, protože ony zde se vším manipulují. 

Myslíme, protože nemáme vědomosti a tak mnoho zbytečně mluvíme a tím ukazujeme to, že jsme hlupáci a chudáci. Všiml jsem si toho, že čím více jsou lidi mocní a bohatí, tím méně mají v hlavě vědomostí, protože nemusí už myslet na to, jak žít dobře i s málo penězi a nedostatkem času. Parazit má snadný život, nadbytek je zde díky nedostatku, elita egoisticky parazituje na pracujícím lidu, je jedno jestli je ta elita v socialismu nebo kapitalismu. Jak trvale optimálně eliminovat mocnou a bohatou elitu? 

V minulosti zde bylo mnoho pokusů o to jak eliminovat elitu, aby zde byla rovnost a svoboda, všechny pokusy selhali, protože se změnil u systému jenom povrch. Vše je o kontrole lidí, elita vytváří centrální systémy, protože centrum už nikdo nekontroluje, a tak ti co jsou v centru, mohou v klidu parazitovat na pracujícím lidu. Klasickou ukázkou centralismu je armáda, ve které je obyčejný voják jenom otrokem, s nulovou hodnotou pro velitele. 

Jádrem principu je to, že lidi někdo zastupuje, pokud vás politici zastupují, pak jste logicky zbavení svéprávnosti, protože jste mentálně retardovaní idioti. Je třeba vytvořit zcela nový systém, ve kterém nebude možné člověka zastupovat, každý člověk bude svobodný a lidi si budou rovní, mocensky a ekonomicky, jak to ale prakticky realizovat? 

Jediná možnost je odebrat člověku jeho tělo a ponechat zde jenom mozek člověka, který se propojí s virtuální realitou a umělou inteligencí, lidi nebudou mít už jména a tituly ale každý bude zde jenom číslem, kontrolní systém bude mozky kontrolovat a testovat, nekvalitní mozky bude eliminovat. 

Když dojdou mozky vyndané z lidské hlavy, tak se budou mozky geneticky modifikovat a klonovat, tak zde už nebudou problémy s nekvalitními mozky. Takto skončí problém s tím, že lidi neměli vědomosti a tak měli blbou náladu, protože byli chudí a bezmocní. Logicky naše současná blbá centralizovaná kultura bude eliminovaná, a vznikne GVKB decentralizovaná kultura, ve které láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží.