1 000 559

Bře 17, 2023

1 000 559 1

Levná elektronika s eSIM kartou bude všude. Nemáte ledničku, bez eSIM karty? Bohužel máme jenom ledničky, co mají eSIM kartu, jedinou možností, by bylo pro vás sehnat nějakou starou ledničku, ale taková stará lednička vám už dlouho nevydrží. Nejspíše si řeknete, a proč by měla mít lednička eSIM kartu?

Je to otázka kontroly, kontrolní systém vám oznámí, že zítra přijde opravář na vaši ledničku, protože si jej lednička sama zavolala, pokud starou ledničku vyhodíte na černou skládku, tak vám brzo přijde veliká pokuta. Pochopitelně že eSIM nebudou jenom v ledničkách, budou všude, zaběhne se vám pes, a díky eSIM v čipu pod kůží okamžitě zjistíte, kde je právě váš pes, a tak jej najdete.
Už nebude možnost krást programy a informace, v každém; telefonu, tabletu, notebooku, počítači, hodinkách atd. bude zabudována eSIM a ta zkontroluje, jestli máte legální a certifikované programy a informace, to, co nebude legální a certifikované, to se vám okamžitě vymaže.

Bude to nová doba, ve které nebude už možné lhát a krást, vše bude globálně v reálném čase monitorováno a každý pokrytecký ničema, bude velmi rychle policejními roboty, přemístěn do převýchovného tábora, hlídaného policejními roboty. Kontrolovat a eliminovat, vědět a nechybovat, pracovat a odpočívat, vydělávat a nakupovat atd. o tom to v budoucnosti bude.