1 000 351

Bře 12, 2023

Internet je základem pro moderní kulturní civilizaci o tom dneska už nikdo nepochybuje! Vše, co je novinkou to si většinou mohou dopřát jenom ti co jsou bohatí a internet je pro nás technickou novinkou, pokud jej porovnáme s tím, jak dlouho evolučně už používáme papír na záznam informací.

Internet u nás v masovém rozšíření je teprve 25 let v USA je internet v masovém rozšíření 30 let, je to celé o tom že jsme chudí a hloupí, a tak se zde novinky zavádí většinou se zpožděním několika let. Počítače se v mnohém podobají automobilu, který je závislí na silniční síti, rozdíl je v tom že vybudovat internet je mnohem levnější než vybudovat dálnice a parkoviště.

Tak jako trvá dlouho, než se člověk naučí používat optimálně automobil, tak trvá dlouho, než se člověk naučí používat počítače a internet, největší problém zde mají staří lidé, protože už nejsou inteligentní a nezvládnou se tak rychle učit novým věcem. Rychlý a levný internet pro každého zde už bude za krátkou dobu, ale veliký problém bude zde s tím že v centru naší civilizace jsou staří pitomci, co jsou počítačově negramotní.