1 000 327

Bře 12, 2023

1 000 327 1

Popularita je továrnou na veliký zisk, podívejte se na televizi, ve které vystupují často celebrity a mají z toho veliký zisk, vše je zde jenom o tom, jak nebýt dole a být nahoře, dole je peklo a nahoře je ráj. Vše je zde o; propagandě, reklamě, pokrytectví, cenzuře atd. vytvořili jsme kulturu ve které si nuly hrají na čísla, každá lidská celebrita to je jenom nula, co si zde hraje na veliké číslo.

Existují zde i celebrity které jsme si vymysleli abychom tak mohli dosáhnout snadněji nějakého cíle, věříme mnohému, co jsme si neověřili, a tak chybujeme, pochopte konečně to, že žádný člověk nedokáže konat zázraky, každý člověk je jenom ubohou loutkou, kterou mnohé snadno ovládá. Z dálky člověk vypadá jinak než z blízka, poznejme z blízka celebrity a dojdeme k tomu, že to jsou ubožáci s nulovou hodnotou.

Na internetu je snadné se stát rychle celebritou ale nic z toho nemáte, protože nejste celebritou v televizi, televize má mnohem větší sledovanost než internet! Vše evolučně jistě směřuje k virtuální realitě spojené s umělou inteligencí, zde skončí možnost mít protekci a díky protekci se zde stát celebritou, bude to zcela nová kultura, ve které skončí lež a nenávist a bude zde pravda a láska pro všechny konzumenty připojené pomocí čipů v hlavě ke GVKB virtuální realitě.