1 000 211

Bře 9, 2023

1 000 211 1

Evoluce dospěla k tomu, že každý člověk dostal od hlavy napojení na decentralizovaný mozek lidstva, a tak mohl být každý člověk ve virtuální realitě; prezidentem, králem, celebritou atd. protože vše byla jenom počítačová inteligentní hra, která nahrazovala skutečnou realitu. Problém této hry na prezidenta bylo to že rychle vyšla z módy, a tak nikdo nechtěl už být prezidentem a chtěl být tím co bylo právě v módě.

V módě bylo nejvíce být kouzelníkem který dokáže zázraky, v současnosti chtějí být kouzelníkem jenom malé děti co věří na zázraky. V civilizaci je vše o manipulaci a díky napojení mozků na decentralizovaný mozek lidstva se konečně vyřešil problém s tím, jak optimálně manipulovat s lidmi, aby zde už nebyli s lidmi žádné problémy.

Došlo k tomu, že se lidi vyráběli průmyslově tak že zde bylo jedno pohlaví a nebyli zde už muži a ženy, moderní rodina byla bez dětí a zde žil člověk s robotem, byl to obchod výhodný pro obě strany. Člověk nechodil do zaměstnání a staral se jenom o domácnost a do zaměstnání chodil jenom robot, protože dokázal pracovat jako robot.