Rubriky
40

Pohádka o tom, že z dálky čerti vypadají jako andělé

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Mučedník (Ježíš Kristus, Jan Hus, Mahátma Gándhí) je osoba, která zemřela násilnou smrtí za svojí pravdu. Organizace potřebuje, aby ti co jsou v organizaci se podřídili svaté pravdě, kterou hlásá mocná organizace, kdo nejde s námi ten jde proti nám a tak bude násilně eliminován! Proč se někteří jedinci odmítají podřídit svaté pravdě kterou hlásá organizace ve které existují?

Problémem je inteligence, stroje nemají inteligenci a tak se podřídí tomu co je ovládá a nekladou žádný odpor tomu co je ovládá, čím více jsou lidi inteligentní tím obtížnější je s nimi manipulovat pomocí; pravidel, norem, předpisů, zákonů, morálky, pověr, mytologie, módy, reklamy, politiky, náboženství, pohádek, vědy, ekonomiky, školství, atd.

Každá totalita jedná s lidmi jako s otroky a pracující člověk je zde jenom číslem ve statistice a tak miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom nudná statistika, jakmile ale zemře celebrita, tak se najednou státní smutek vyhlašuje.

Tam kde jsou daně a clo tam je i totalita, není možné utéci někam kde není svatá totalita, vše je o organizaci která egoisticky vždy říká, moje hra a moje pravidla. Nevěřte politikům a náboženství, věřte lidové moudrosti která říká; dobrota je žebrota, čím větším pokrytcem budeš, tím lépe se v pokrytecké kultuře i mít budeš!