Rubriky
20

Mužské semeno ráno na prostěradle

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Hodnota u všeho je relativní. Podívejme se třeba na Bibli, pro někoho má tato kniha velikou hodnotu a pro jiného nemá žádnou hodnotu, stejné je to i s hodnotou člověka která je taky relativní. Pomocí porovnávání je možné u mnohého odhadnout přibližnou hodnotu, hodnota se většinou vyjadřuje penězi, u mnohého nejde ale penězi hodnotu určit třeba u našeho zdraví.

Reklama se snaží hodnotu zboží a služeb zvednout tím že chválí a zamlčuje nám objektivní pravdu, tím nás klame, tím že něco díky reklamě koupíme, tak v ceně je započtená i reklama. Podívejme se na informace a programy které nás často úmyslně klamou a tak my amatérsky chybujeme, mnohé zde z dálky vypadá jinak než z blízka, ale my jsme povrchní a tak nemáme čas na to se k něčemu přiblížit abychom zjistili pravdu.

Podívejme se na hluboké sny ve kterých nadržený adolescent prožije soulož a pokud je to muž, tak znečistí semenem prostěradlo, proč zde došlo k oklamání nadrženého adolescenta? Uvolnění semena je v principu podobné uvolnění moči ve spánku, kdy se nám v hlubokém snu zdá, že se ve snu vymočíme a přitom se vymočíme na prostěradlo.

Proč selže kontrola, která by zabránila úniku semena nebo moči? Je to problematika drogy, pokud je mozek pod vlivem drogy tak selže kontrola, spíme díky tomu že mozek je pod vlivem drogy kterou vyrobilo tělo aby mohl mozek usnout, logicky čím více je této drogy tím tvrdší je náš spánek. Tělo funguje chemicky, pokud chemie v těle správně nefunguje tak jsme slabí nebo nemocní, vše zde jsou příčiny a jejich následky, jak si to každý v životě udělá takové to i má.