Charakter a morálka je luxus

Úspěšný parazit (Adolf Hitler) mění pružně svoje priority podle existenční situace, charakter a morálka je luxus, který si parazit nemůže dovolit, před volbami nám kariéristický parazit slibuje ekonomické a sociální zázraky, a jakmile je zvolen, tak na svoje sliby okamžitě zapomene, a ještě se drze vysměje těm, co mu naivně věřili a důvěru mu i svěřili. Vše se zde stalo jenom pokryteckým divadlem, a došlo to už tak daleko, že parazitujeme sami na sobě, a sami sebe zabíjíme, pokud nejsme spokojení sami se sebou!
Představme si to, že by zde byla ekonomická a mocenská rovnost, každý by zde byl jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou a digitální systém by nikomu neumožnil získat zde pro sebe sobecky; výhody, jistoty, moc, bohatství, popularitu, autoritu, imunitu, atd. každý člověk by byl donucen se každý den stěhovat a měnit tím i zaměstnání nebo školu, po celý život a každý den si měnit svoje identifikační číslo a jiné identifikační hodnoty. Pevné vztahy by zmizely a nikdo by zde neměl s druhými vztahy, protože budování vztahu vyžaduje dlouhou dobu.
Peníze by byli jenom elektronické a platili by jenom jeden týden a potom by zmizeli z účtu, nešlo by si našetřit na budoucnost a nebyli by zde ani důchody, nebo sociální dávky, kdo by nepracoval, stal by se rychle bezdomovcem. Jelikož by se lidi snažili uniknout do světa drog, byli by zde kontrolní systémy, které by rychle z narkomanů učinili bezdomovce, narkoman by nesehnal zaměstnání a tím by se z něj stal bezdomovec, nebyla by zde žádná sociální podpora pro bezdomovce, a byl by na podzim povolený odstřel bezdomovců, co by stejně už zimu nepřežili v přírodě.