Proč politické divadlo stojí za hovno

Obrazně je ekonomika jako divadlo, aby divadlo nezkracovalo, musí na představení přijít tolik platících diváků, že má divadlo zisk, a tak může ze zisku zaplatit náklady na provoz a daně. Jestliže je v depresi; politika, církev, podnikání, obchod, stát, rodina, atd. tak příčinou je malý počet platících diváků, a tím zde vznikají druhy a deprese.
Čím více je zde divadel, tím obtížněji je zajistit diváky do divadla, počet platících diváků je stabilní, a nelze jej nějak násilně zvětšit! Konkurence snižuje zisky, v přírodě funguje samoregulace, a tak se zde automaticky sníží počet divadel, a tím divadla nezkrachují, proč se u nás lidí automaticky nesníží počet divadel, a tak zde jsou divadla v dluzích?
Problém je v otroctví, v otrockém systému nefunguje přirozená samoregulace, která by dokázala snížit počet divadel, která jsou v dluzích, protože je v nich málo diváků. Otrocký systém nedostatek diváků vždy řeší válkou mezi náboženstvími, nebo mezi národy, války to jsou nemoci otrockých systémů.
Můžete upozorňovat jak chcete elitní svaté otrokáře co zde mají imunitu, že pokud nezruší divadla, co jsou v dluzích, že zde bude válka, tak vás stejně nikdo nebude poslouchat! Vše je zde dočasně, a tak i každé divadlo je zde dočasně, problém je v tom, že otrokáři věří tomu, že do divadla zase začnou chodit diváci, a divadlo jim začne přinášet zisk.
Podívejme se třeba na politické strany, co se měli dlouho dobře, a potom se najedou, měli zle, diváci přešli do jiného politického divadla, kde byli lepší herci a lepší divadelní hry, podobné je to i s obchody, kdy můžou zákazníci přejít do jiného obchodu, protože zde lépe nakoupí. Proč zkrachovaly veliké; kultury, civilizace, politické ideologie, atd. konkurence nabídla platícím zákazníkům, lepší divadlo!
Proč v naší malé ubohé republice, stojí naše ekonomické a politické divadlo za hovno, a tak odsud platící diváci, utíkají do Německa a Anglie? Ryba smrdí od hlavy, podívejte se na svaté mocné a bohaté hlavy, co zde rozhodují o nás bez nás, jsou to političtí herci, co stojí za hovno, a tak se na takové herce co stojí za hovno, nechtějí platící diváci už v televizi a na internetu dívat.