Vše, co není v souladu s vesmírnými a přírodními pravidly to je evoluční chybou

Za vším je sebeláska, podívejme se na digitální virtuální svět z pohledu sebelásky, všechny naše kulturní ideologie pokrytecky hlásají abychom milovali naše konkurenty, ale dobrota je přeci chybou, která má za následek; inflaci, konflikty, války, pandemie, depresi, vandalismus atd. vše co není v souladu s vesmírnými a přírodními pravidly to je evoluční chybou, komu není rady tomu není pomoci.

Špatný; bůh, papež, guru, prorok, mesiáš, král, císař, sultán, šlechtic, prezident, ministr, poslanec, senátor, generál, soudce, ředitel, celebrita, milionář, moderátor atd. podporuje to, co na nás parazituje a následkem je zde blbá nálada už velmi dlouhou dobu, protože slepý zde vede slepé, a tak je do psychického ráje nedovede!

Volíme si za svoje zástupce bezcharakterní kariéristy, co jsou slepí k tomu, že se máme blbě, a tak z toho máme blbou náladu, nadbytek pro ty, co jsou ekonomicky a mocensky nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole. Z cizího krev neteče o tom je začarovaný kruh naší společnosti, zloděj zde honí zloděje, protože kdo lže ten i krade! 

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde lidi evolučně globálně skončí a místo lidí zde budou stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil jeden mocný psychopat. Vše je zde o tom že co jsme si navařili to si i musíme sníst, podívejme se do minulosti, jak zde zanikali veliké mocné organizace, které zde byli dlouho, vše je zde dočasným evolučním experimentem, jedinou jistotou je příčina a následek.

Evoluce je proces, který se řídí přírodními zákony a principy, ale neexistuje jednoznačný standard, podle kterého by bylo možné určit, co je „správné“ nebo „špatné“ v evolučním smyslu. Evoluce se řídí principem přežití nejvíce přizpůsobených jedinců, což znamená, že různé strategie a vlastnosti se mohou vyvíjet v různých prostředích a kontextech.

Navíc, ne každá vlastnost, která je v souladu s přírodními zákony, je pro jedince nebo druh přínosná. Například některé mutace mohou vést ke vzniku chorobných stavů, nebo mohou být výhodné jen v určitých podmínkách. Proto je důležité si uvědomit, že evoluce není proces řízený nějakým cílem nebo ideálem, ale je to proces přizpůsobení se prostředí.

Většina vědců se shoduje na tom, že každý druh má své vlastní specifické vlastnosti a strategie, které se vyvinuly v průběhu jeho evoluce, a nelze je jednoduše posuzovat jako „správné“ nebo „špatné“. Všechny organismy jsou výsledkem svého vlastního evolučního vývoje a mají své specifické role v ekosystémech, které obývají.

Čtěte dál

PředchozíDalší