Víte jaký je význam slova láska?

Na počátku života člověka je snaha poznat slova a potom je v praxi používat, mnozí spěchají, a tak jejich poznání slov je povrchní a tím vznikají chyby při komunikaci. Problémem jsou slova; neslušná, morální, cizí, odborná atd. nerozumím tomu co mi říkáš, to je častá reakce na chybné používání slov při komunikaci. Teoreticky by nás měla rodina a škola naučit tomu, jak používat slova a poznat význam u každého slova.

Ze slov skládáme věty a z vět skládáme knihy, jsou knihy hodnotné a knihy nehodnotné, z díla poznáme tak tvůrce. Moderní doba vedla k tomu, že zde místo knih je zde televize a internet, všichni koukají do mobilu nebo do notebooku, často je zde snaha pomocí mediálních dezinformací manipulovat chytře s lidmi, objektivní pravda se tak stala nedostatkovým zbožím.

Následkem je; inflace, špína, bída, pandemie, válka, deprese, vandalismus, extrémismus, drogy atd. proč o tom vlastně mluvím, když to, co říkám stejně každý zná, není to plýtvání časem? Stejně to už nebude trvat evolučně dlouho a místo lidí zde budou naprogramované stroje se kterými nebudou problémy jako s lidmi, lidi mi připomínají Windows 10 který zde měl být podle Microsoftu na věčné časy a najednou přišel nečekaně Windows 11, lidi zde jsou evolučně dočasně, protože neznají význam slov, které běžně používají!

Čtěte dál

PředchozíDalší