Smrt to je konec našeho egoistického pokrytectví, ve kterém si čerti hrají na anděly

Jakmile evolučně vzniklo u lidí pokrytectví tak se lidi dostali do problémů, na které není řešení, všechny lidské organizace existují jenom díky pokrytectví, logicky čím větší je organizace tím větší je i v této organizaci pokrytectví. Neustále je nám vymýván mozek pomocí propagandy a cenzury už mnoho tisíciletí, pravdu jsme nahradili za propagandu, lásku jsme nahradili za zisk, moudrost jsme nahradili za teorie atd. už zbývá jenom nahradit lidi za stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Všude se propouští, protože nejsou peníze na mzdy, ale stát má pořád peníze na veliké mzdy pro svoje pokrytecké sluhy, přitom stát má obrovské dluhy které není možné splatit, je to zase jenom o pokrytectví. Stát to je veliká organizace, ve které je veliké množství pokrytectví, pokrytectví je o tom že zde není spravedlnost, protože zde není svatost, od čertů v pekle nemůžete očekávat pravdu a lásku, v pekle nejsou andělé o tom to je!

Byli jsme vyhnáni z psychického ráje do psychického pekla za naše pokrytectví, po smrti není ráj ani peklo, smrt to je konec našeho egoistického pokrytectví, ve kterém si čerti hrají na anděly. Jaký má smysl jít k volbám prezidenta v psychickém pekle, když v pekle nejsou andělé, a tak si čerti volí za prezidenta populárního starého čerta. Peklo nám dělá ze života peklo, myslíme a jednáme podle situace o tom to v pekle je.

Čtěte dál

PředchozíDalší