Psychopat má vždy pravdu

Mám takovou představu, že by došlo k tomu, že bychom začali v továrnách vyrábět lidi a jelikož jsou psychopati úspěšní tak bychom vytvořili globální společnost složenou jenom z dokonalých psychopatů, jak by taková nová konzumní společnost vypadala? Z lidí by se stali vojáci ve vojenských uniformách, co by místo jmen měli jenom čísla, světu by vládla jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory.

Místo peněz a soukromého vlastnictví by zde byl čipový přídělový systém a každý člověk by byl neustále známkován umělou inteligencí na kvalitu a výkon, nekvalitní a líní jedinci by se eliminovali v krematoriu, protože kvalita a pracovitost je základem úspěchu společnosti. Láska by se stala zločinem, za který by byla smrt, lidi by na uniformách museli nosit číslo kvality které jim každý týden vypočítala umělá inteligence, zavedli by se tělesné tresty bití pro ty, co udělali nějaký drobný přestupek jako třeba že nenosili na tváři správně nasazený respirátor.

Jelikož by se lidi vyráběli v továrně tak by zde bylo jenom mužské pohlaví a tím by zde nebyl sex a rodina, lidi by znali jenom práci a spánek, sport a umění by zde nebyl, protože to je plýtvání časem a není z toho užitek. Nebyli by zde; svátky, Vánoce, soboty a neděle atd. pracovalo by se každý den v roce a každý by pracoval 12 hodin a práce by byla úkolována, aby se neplýtvalo časem práce.

Jídlo a pití by se nesmělo prodávat a lidi by jedli jenom ve společných jídelnách kde by si nemohli vybrat jídlo na které mají chuť, k pití by byla jenom dobrá voda z velikých plastových nádob. Život každého člověka by končil ve 40 letech, protože zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a starý zaměstnanec už není kvalitní. Do školy by se chodilo od 3 let do 10 let a od 10 let by každý pracoval, nebyl by zde možný dialog, byl by zde jenom rozkaz a trest za neplnění rozkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *