Pokud už není možný růst, tak se růst zastaví, bylo a bude

Všichni mají problémy, se kterými si neumí poradit, problémem je to že je mezi námi veliká vzdálenost, a tak zde není pravda a láska, máme sice internet a telefony jenže to nestačí k tomu abychom si nebyli cizí. Došlo to tak daleko že jsme cizí i sami sobě, a tak sami sobě ubližujeme a mnohdy i sebevraždu spácháme. Vše je o tom že je zde vše chybně naprogramováno, a tak lidi dělají chyby, všechny pokusy o to, aby se chyby optimálně eliminovali jsou marné.

Podívejme se na chybné lidi, co lžou a kradou a nikdo to optimálně neřeší, každý se zbaběle uzavřel, co svého světa a nezajímá jej co se děje mimo jeho svět. Najednou přijde umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, práce za mzdu pro lidi nikde nebude, a tak se lidi z civilizace odsunou do rezervací. Naše kultura dosáhla evolučního vrcholu a brzo zde bude pád dolů, vše je zde dočasně a vše se recykluje!

Je pravdou, že existují situace, kdy růst není možný, a to může vést ke zpomalení nebo zastavení růstu. Například v případě, kdy trh je již plně nasycený a výrobky nejsou schopny nalézt nové zákazníky, může dojít k poklesu prodejů a následně ke zpomalení růstu firmy. Stejně tak mohou nastat i jiné okolnosti, jako například nedostatek kapitálu, problémy se zásobováním nebo omezení veřejných politik, které mohou bránit růstu.

Nicméně je důležité mít na paměti, že růst není vždy nutný pro úspěch firmy. Některé společnosti mohou dosáhnout stabilního stavu a úspěchu bez dalšího růstu, pokud dokážou udržet své zákazníky a zlepšit svou efektivitu. Růst by neměl být jediným cílem společnosti, ale spíše prostředkem k dosažení určitých cílů a zabezpečení udržitelného úspěchu.

Čtěte dál

PředchozíDalší