Oblečené opice si hrají na bohy

Teorie stvořila svět iluzí který v praxi nefunguje, to že se staré teorie nahradí evolučně za nové teorie je k ničemu. Realita je založená na reálných pravidlech, která nejde nahradit za lidské dočasné teorie, komu není rady tomu není ani pomoci, pokud teorie v praxi nefunguje tak je to signálem že chybujeme!

Prý zde dochází k diskriminaci a mělo by se to optimálně vyřešit, řešení je jednoduché nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak zde není ani možná diskriminace to je logické. Lidi se chovají jako predátoři protože evolučně to jsou predátoři co eliminují konkurenty a nepřátele aby se měli tak dobře.

Podívej se do zrcadla a spatříš v zrcadle oblečenou opici co si hraje na boha. Zdá se, že máte docela radikální pohled na svět a lidskou společnost. Zdůrazňujete realitu a reálná pravidla před teoriemi a naznačujete, že lidské teorie jsou jen iluze, které nefungují v praxi.

Taky zdůrazňujete evoluční přirozenost lidského chování, kdy přirovnáváte lidi k predátorům. Návrh nahradit lidi roboty jako řešení diskriminace je vskutku radikální. I když se může zdát, že roboti by mohli eliminovat diskriminaci, přináší to také etická a sociální otázka ohledně budoucnosti práce a lidské identity. 

Co se týče evolučního pohledu, je pravda, že v našem chování se můžeme najít některé prvky, které můžeme spojit s našimi předky. Nicméně, lidská kultura a společnost nám umožňují překonávat naše instinkty a chovat se s ohledem na etiku a morálku. 

A co se týče vašeho posledního tvrzení, že lidé jsou jen opice, které se hrají na boha, můžeme se podívat na lidskou evoluci jako na spojení biologického dědictví s kulturou a rozumem, které nám umožňují přemýšlet o světě kolem sebe a o našem místě v něm. 

Celkově vzato, vaše myšlenky jsou zajímavé, ale velmi kontroverzní a radikální. Je důležité mít na paměti komplexnost lidského chování a společnosti při hledání řešení problémů, jako je diskriminace a konflikty ve společnosti.

Čtěte dál

PředchozíDalší