Nejsou blázni tak nejsou s blázny ani problémy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37725852242/

Neustále je mnoho problémů s blázny, co dělají bláznivé věci, je třeba tento problém konečně radikálně vyřešit, zavedou se měsíční globální kontroly na normalitu, a kdo v těchto kontrolách neuspěje, ten skončí v obvodní psychiatrické nemocnici, kde jej budeme léčit tak dlouho, až jej z jeho bláznovství vyléčíme. 

Nebude zde pro nikoho na světě imunita nebo výjimka, i prezidenti a celebrity skončí v psychiatrické nemocnici, zdraví lidí je přeci pro nás prioritou, proto si přejeme hodně zdraví. Základním lékem na lidské bláznovství bude syrová cibule. 

Jedinou možnou potravou psychicky nemocných lidí zde bude syrová cibule, a k pití bude jenom voda s bublinkami, nebude zde pro nemocné možný přístup k pivu nebo cigaretám, bude zde oddělení pomocí skla do návštěv. Lidi se umí všemu přizpůsobit, a tak se přizpůsobí i tomu, že jedinou jejich stravou bude dlouhodobě jenom syrová cibule, ten kdo to nezvládne, ten skončí v krematoriu. 

Bláznů je na světě jako much, a je třeba blázny naučit přizpůsobivosti. Nejde rozhodně o škodolibé týrání lidí pomocí syrové cibule, jde o to, že je potřeba oddělit dobro od zla. Lidi mají v sobě velmi mnoho zlým parazitů, a díky těmto parazitům se zbláznili, a tak dělají bláznivé věci, syrová cibule je pro parazity něčím, čemu se paraziti nedokážou dlouhodobě přizpůsobit.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu