Nebuď idealistou a buď realistou

Čas má dost času na to, aby eliminoval to, co bylo vadné a ponechal zde to co je hodnotné, není důležité hlas těch, co jsou nahoře, důležitý je hlas těch co jsou dole, proč ti co jsou nahoře myslí a jednají zcela jinak než ty co jsou dole? Myslíme a konáme podle situace, pokud je někdo nahoře, je ve zcela jiné situaci, než ten kdo je dole! 
 
Nahoře platí jiná pravidla a jiné limity, když jsi dole, nemá tvůj život žádnou hodnotu, a když jsi nahoře, má tvůj život velikou hodnotu, problémem je to, že nahoře je 1% lidí a 99% je dole, nadbytek je postaven na nedostatku. 
 
Ti co jsou nahoře, dělají vše pro to, aby se nahoře udrželi co nejdéle je to možné, klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve svého hostitele, ano elita to jsou klíšťata, co nám pijí krev, proto házíme do koše květiny, které klade zde elita, na místa která jsou lidem svatá. 
 
Volby jsou jenom mediální divadlo, které zde stejně nic nezmění, na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní kariéristi, politika je přeci bojem o státní koryta. Z čerta anděla nikdo neudělá, o tom to zde bylo a bude, v konzumním pekle nejsou andělé, nebuď idealistou a buď realistou!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]