Lidi hledají marně smysl života

Za vším je napětí mezi protiklady, pokud bychom dokázali eliminovat nějakým zázrakem napětí mezi protiklady, tak by zanikl čas a prostor! Život je o konfliktech, mír je tam kde není život, to logicky znamená že snahy o život bez konfliktů mají za následek to, že se z lidí stávají těla bez duše a tyto těla bez duše je snadné nahnat do otrocké práce nebo do válek.

V okamžiku kdy se dítě naučí mluvení a gramotnosti, tak následkem je to že přijde o svojí duši a tak je tělem bez duše. Jak může být člověk sám sebou když je obklopen cizími lidmi co mají svoji subjektivní pravdu? Podívejme se na svaté knihy jako je třeba bible a dojde nám to že tyto svaté knihy sepsali lidi bez duše, a proto je logicky čtou jenom lidi bez duše!

Logicky se smrtí těla bez duše, z těla neodchází duše do ráje nebo pekla ani zde není převtělení. To co lidi považují za duši to je jenom ubohá náhražka za duši, svět ve kterém všichni lidi žijí to je jenom náhražka za přírodu. Lidi hledají marně smysl života a neuvědomují si že pokud nemají duši tak jsou jenom těla bez duše a proto nemá jejich život smysl a logiku.

Čtěte dál

PředchozíDalší