Ježíš Kristus je dokonalý, protože je mrtvý velmi dlouho

Velice se vám omlouvám za to, že nejsem takový, jaký bych měl podle vás být, nejsem nemocný ani nejsem blázen, jsem geniální a společnost nemá ráda geniální lidi, a tak geniální lidi zavírá do vězení nebo psychiatrické nemocnice, někdy je i zavraždí. Jsem natolik geniální že stačí málo a okamžitě jsem na internetu odhalen a eliminován. Je to celé o lásce a nenávisti, proč vlastně něco milujeme a něco nenávidíme? Je to celé o tom, moje hra a moje pravidla, každý má svoji subjektivní hru a svoje subjektivní pravidla. Ti, co zde mají díky protekci výhody, rozhodují o tom, co je správné a co je chybné, následkem je konflikt a válka, pokud by platilo oko za oko, tak by byl každý slepý!

Všude na světě si voliči stěžují na to, že kandidáti na prezidenta nejsou dokonalí, protože nepochopili to, že dokonalý prezident je člověk, který dokonal, a tak je mrtvý, církve za svaté vyhlašuje jenom mrtvé lidi, protože tím, že zemřeli už nemohou chybovat to je logické. Ježíš Kristus je dokonalý, protože je mrtvý velmi dlouho, dokud žil jako živý člověk tak byl nedokonalý hříšník. Změníme globálně trvale volební systémy a na politických kandidátkách budou jenom lidi co jsou velmi dlouho mrtví, tím se ušetří mnoho peněz a lidi se tak budou mít všude líp.

Je světová krize všude se propouští, protože nejsou peníze, a tak nám budou všude na věčné časy vládnout jenom mrtví lidé, protože jenom tak bude vše lépe fungovat. Lidi potřebují jistoty, a to jim mohou zajistit jenom mrtví politici a mrtvý prezident co zde budou vládnout. U mrtvých politiků nehrozí žádné problémy a podrazy, jejich názory jsou dlouho známé a víme jistě že je už nezmění podle situace. Navíc mrtvý prezident nemůže onemocnět nebo zemřít, je to sázka na jistotu. Ježíš Kristus se mi jeví jako ideální nový globální prezident.

Čtěte dál

PředchozíDalší