Jaký je život kariéristy?

Jsme si rovní jenom ve smrti, společnost je všude rozdělená na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře. Jaký je život kariéristy? Život kariéristy je životem parazita, který chce být úspěšný, nadbytek je založen na nedostatku, člověk na člověku parazituje už mnoho tisíciletí a všechny snahy o změnu jsou naivní a marné.

Ve sportu nejsou kariéristi, zde je to o tom, že vyhraje ten, kdo je nejlepší, protože zde není protekce a korupce. Kariérismus je o protekci a korupci, zde vyhraje ten, kdo má protekci nebo využívá korupci, následkem je to že se na místa profesionálů dostávají amatéři. Je to jako s vydáním knihy, pokud knihu vydá někdo, kdo je populární tak je o knihu veliký zájem, logicky pokud by podobnou knihu vydal někdo, kdo není populární tak bude o knihu malý zájem.

Zde se dostáváme k propagandě a cenzuře, jsme naprogramování tak abychom dělali to, co od nás požaduje elita, zájem elity je tak nad zájmem obyčejného člověka. Války v nahotě odhalují pravdu o tom, že je naše konzumní společnost díky kariérismu nemocná, a tak vraždí lidi a ničí veliké hodnoty. Státy mají veliké dluhy a vyhazují veliké peníze za armádu a jiné pitomosti, následkem je logicky krize a potom následuje válka, příčinou je zase kariérismus!

Čtěte dál

PředchozíDalší