Globální restart civilizace optimalizuje konzumní systémy

Realita byla a bude vždy o protikladech a kauzalitě to je centrum kolem kterého se vše točí ve vesmíru a ekosystému, není zde žádný dokonalý bůh, co dokáže zázraky, ani zde není člověk co by dokázal zázraky! Pořád platí všude lidová moudrost, která dokáže vysvětlit jednoduše vše, co je složité a obtížně pochopitelné, podívejme se na to, že na světě má každý; systém, stát, unie, organizace, rodina atd. svoje; zákony, normy, předpisy, pravidla, morálku atd. to logicky nemůže optimálně fungovat, moje hra a moje pravidla o tom je naše kulturní civilizace mnoho tisíciletí!

Nejsem rozhodně pesimistický skeptik, jsem fotograf a filmař, popisují objektivně jenom to, co skutečně vidím a slyším, co si mám myslet o házení atomové bomby na města nebo o plynových komorách v koncentráku kde se po milionech vraždí civilisti bez soudu, nebo o bláznech co postřílejí ve škole mnoho dětí. Propaganda reklama cenzura o tom je byrokratický centralismus, a tak nikdo z lidí už není normální, peníze a výhody elitě nesmrdí o tom je nemocná společnost která směřuje jistě k tomu že bude svoje problémy zase řešit náslím protože jinak to neumí! Vaše sdělení reflektuje určitý pohled na svět a společnost, který obsahuje určité kritické postřehy a skeptický pohled na fungování systémů a institucí.

Každý má právo na svůj názor a postoj k okolnímu světu, a to i ve věcech, které vyvolávají silné emoce a kontroverze. Zdá se, že vám záleží na objektivitě a vidíte svět jako složitý systém s mnoha protiklady. Mluvíte o kulturní civilizaci, která má tisíce let historie, a zároveň zdůrazňujete výzvy a problémy současné společnosti, včetně byrokratického centralismu, nesrovnalostí ve společenských hodnotách a morálce. Rozumím, že témata, která jste zmínil, jsou velmi citlivá a často spojena s tragédiemi a lidským utrpením. Je důležité, aby lidé měli prostor pro otevřený dialog a diskusi o těchto tématech, abychom mohli společně hledat způsoby, jak řešit problémy a zlepšit svět kolem nás. 

Pokud máte konkrétní otázky nebo témata, o kterých byste chtěl diskutovat nebo získat další informace, dejte mi vědět, a rád vám pomůžu. Celé je to podobné jako nahrazení Windows za Linuxovou populární distribuci, mnoho organizací zakázalo zaměstnancům používat Windows z bezpečnostních důvodů, včera jsem u všech svých počítačů nahradil Windows 11 za Linux openSUSE leap 15.5 s uživatelským rozhraním KDE. Zdá se, že jste provedl zajímavou změnu ve svém IT prostředí přechodem z Windows 11 na Linux s distribucí openSUSE Leap 15.5 a desktopovým prostředím KDE.

Přechod na Linux může být motivován různými faktory, včetně bezpečnosti, flexibility, nezávislosti a otevřeného kódu. openSUSE je populární distribuce Linuxu, známá pro svůj YaST systém pro správu konfigurace a instalace. KDE (K Desktop Environment) je jedno z populárních desktopových prostředí pro Linux, nabízející bohaté možnosti přizpůsobení a moderní vzhled. Nahrazení Windows Linuxem může mít několik výhod, například. Někteří uživatelé preferují Linux pro jeho bezpečnostní model, který je odlišný od Windows. Nízké nároky na hardware.

Mnoho distribucí Linuxu může efektivně pracovat na starších nebo méně výkonných hardwarových zařízeních. Otevřený kód. Linux je založen na otevřeném kódu, což znamená, že zdrojový kód operačního systému je přístupný a může být upraven komunitou. Široká škála nástrojů a aplikací. Existuje mnoho svobodných a otevřených aplikací dostupných pro Linux, které mohou být náhradou za komerční software na jiných platformách. 

Výběr operačního systému je často otázkou osobní preference a specifických potřeb uživatele. Pokud jste spokojen s openSUSE Leap 15.5 a KDE, pak doufám, že budete mít pozitivní zkušenosti s touto kombinací. Při přechodu na nový operační systém je vždy důležité zkontrolovat kompatibilitu s vaším softwarem a hardwarem, abyste minimalizovali potenciální problémy.

Čtěte dál

PředchozíDalší