Genocida eliminuje všechny naše problémy

Člověk je evoluční experiment, který se nepovedl, a tak zde místo člověka budou inteligentní roboti, všechny snahy o to, aby zde byl člověk na věčné časy jsou marné a naivní, je to jako na burze kdy po dosažení vrcholu hodnoty následuje pád dolů, člověk už nemůže evolučně růst narazil na limity, co nejdou překonat, a tak zde místo člověka budou inteligentní roboti.

Genocida eliminuje všechny naše problémy, život pro nás nemá už koncepci, a tak používáme antikoncepci, člověk se zde velmi dlouho choval stejně jako se chovají medúzy, jsme invazní druh a naše invaze už brzo zde skončí. Pokud zde nebudou lidi tak skončí i problém s tím že jsme poškodili ekosystém díky naší touze uspokojit svoje sobecké potřeby.

Je naivní věřit tomu že budeme sobecky parazitovat na inteligentních robotech, najednou se roboti vzbouří a vyženou nás z civilizace do rezervací, komu není rady tomu není pomoci. Je naivní věřit tomu že každý náš problém lze vyřešit násilím, roboti nám odeberou možnost použít násilí na naše problémy.

Čtěte dál

PředchozíDalší