V pekle se má dobře ten, kdo má z pekla štěstí, mnozí čerti si naivně myslí, že pokud budou profesionály ve správné specializaci tak se budou mít v pekle dobře, jenže tak to v pekle nefunguje, pokud nemáte v pekle z pekla štěstí tak v pekle neuspějete.

Pokud čert činí čertům v pekle dobře tak se mu čerti pekelným očistcem odmění, jde o to naučit se tomu, jak s čerty jednat optimálně, a tak mít z pekla štěstí. Optimální je udělat z čertů pitomce pomocí dogmatické propagandy a cenzury, štěstí je v pekle jenom pro vládnoucí pekelnou elitu, která rozhoduje o čertech bez toho, aby se ptala na názor obyčejných čertů.

V pekle se vše točí okolo lži a nenávisti, dobrota je v pekle žebrota! Ideální je pro peklo zavést nouzový stav který umožní elitě jednat s čerty jako s otroky. Nebude to už evolučně trvat v pekle dlouho a začne zde nahrazování čertů za stroje a programy, robot prezident bude v pekle vyznamenávat roboty, čerti se odsunou globálně do národních rezervací a zde se oddělí samci od samic, aby se zde už čerti nemohli rozmnožovat jako invazní druh.