Člověk je evolučně zastaralým otrokem, a tak jej nahradí robot

Vše zde hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace, jde o to být v této hře lepší než konkurenti, a tak se zde mít dobře, politika je hra o moc, podnikání je hra o zisk, umění je hra o popularitu atd. ti co jsou nahoře se snaží nahoře udržet co nejdéle mnoha způsoby, a tak je zde; centralizace, monopoly, politika, náboženství, školství, protekce, korupce, dogmatismus, cenzura, propaganda, vandalismus, extrémismus, pokrytectví atd. Války v nahotě odhalují to, jak společnost skutečně funguje, jsme jenom loutky, které ovládají loutky, loutky se rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Jedinec zde nemůže nic dokázat, a tak se spojujeme do organizací které si konkurují, největší organizací je stát a pro mnohé se stává stát zlatou klecí, ze které je obtížné utéci. 

Víra v to že po smrti existuje pro duši ráj pomáhala ubožákům vyrovnat se s jejich ubohým životem ve kterém neměli žádnou šanci na to se mít lépe, všichni slibují mediálně zázraky, ale zapomínají je splnit, zázraky může dokázat jenom moderní věda a technika! Vše jistě směřuje evolučně k tomu, že zde bude umělá inteligence a roboti, tím už zde pro lidi nebude nikde práce za mzdu. Dva roky je zde pandemie a politici se zbláznili a nikdo to neřeší, ukazuje se to, že centralizace je experiment, který se nepovedl, budeme muset restartovat naši společnost tak aby se už neplýtvalo časem a penězi. Potřebujme lidi odsunout do rezervací a civilizaci přenecháme umělé inteligenci a robotům, člověk nebyl evolučně stvořen k tomu, aby jako otrok pracoval za ubohou mzdu a potom vyčerpáním zemřel.

To, co je svaté se nesmí kritizovat, a tak je zde snaha o to učinit mnohé svatým, aby to nikdo nemohl kritizovat! Dogmatická totalita schválí chybné zákony a potrestá tvrdě ty co se snaží chybné zákony mediálně kritizovat, jedná tedy stejně jako každé svaté náboženství! Čas má dost času, aby odhalil všechny chyby, co dělají ti, co mám zde mnoho tisíciletí chybně vládnou díky výhodám, které si nezaslouží. Lidi dělají chyby, a to platí i pro ty co zde mají moc a bohatství, chybují ostatně i zvířata a programy, chyby jsou jako náš stín, před kterým neutečeme, nechybuje jenom to, co je mrtvé, protože to nepracuje. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, a tak je povýšen na vysokou funkci, tak zde funguje každá svatá ideologie. Svaté teorie z nás dělají pitomé ubožáky, zaostalost je tam kde je propaganda a cenzura která z lidí udělala loutky na dálkové ovládání.

Pokud by mohli volby eliminovat dogmatickou totalitu tak by se volby zakázali, politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu atd. mír je zde jenom na hřbitově! Už brzo se hříšníci promění na anděly díky tomu, že se nahradí hmotná realita za virtuální realitu, a tak už nebudeme potřebovat k ničemu genetická těla a budeme mít jenom virtuální digitální těla která se budou moci přemísťovat rychlostí světla optickými kabely po celém světě a tato těla se budou i moci digitálně naklonovat na neomezené množství rychlostí světla. Tím logicky skončí všechny naše současné problémy spojené s hmotným světem, co bylo to už nezměníme a o tom co bude nic nevíme.

Skončí všechny kulty, které nám byli mnoho století svaté, nebude zde už potřeba používat peníze a mít soukromé vlastnictví, nebudou zde ani nemoci a války. Skončí dokonce i internet tak jak jej dneska známe a vznikne místo internetu virtuální realita ve které nebude možnost lhát a krást. Vše bude mít globálně pod kontrolou v reálném čase jenom GVKB umělá inteligence a ta preventivně eliminuje možnost chybovat. Tak jako dneska je zde běžná kontrola pravopisu, která nás upozorňuje na chyby tak zde bude i kontrola u každého rozhodnutí ve virtuální realitě, která zablokuje automaticky všechny chyby. Skončí temná doba, ve které ti, co měli moc a bohatství mnoho amatérsky chybovali, a přitom si hráli na svaté bohy, módou nové doby bude; optimalizace, minimalismus, kvalita, spolehlivost, jednoduchost, čistota atd. moderním náboženstvím se stane Koubismus.

Realita, ve které existujeme není dokonalá, nechybují jenom lidi, chybují i ostatní formy života a chybují i stroje a programy. Mnohdy se nám podaří chyby najít a nevíme, jak chyby odstranit, často chyby hluboko zakoření, a tak nejdou už odstranit. Poukazujeme na chyby u cizích lidí a svoje chyby utajujeme před cizími lidmi, podívejme se na to, proč vlastně naše inteligence často chybuje? Naše inteligence chybuje proto že nemá potřebné informace, nebo má chybné informace, snažíme se vytvořit umělou inteligenci, a i ta chybuje, protože nemá správné aktuální informace. Nestačí informace napsat na papír nebo na internet, je třeba spojit všechny informace s globální umělou inteligencí která zajistí to, že budou každému dostupné správné aktuální informace.

Často je zde problém s tím že i když jsou k dispozici správné informace tak je nepoužijeme a použijeme chybné informace z mnoha důvodů, řešením je jenom dát všem lidem do hlavy GVKB čipy které promění lidi na biologické roboty na dálkové ovládání, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita. Takto konečně lidi přestanou lhát a krást, vše, co je zde zlé to je i pro něco dobré. Od pradávna je zde problém se na něčem společně dohodnout, podívejme se třeba na volbu prezidenta, kde stačí být lepší jenom o jedno procento hlasů a je zde úspěch, jenže většina nemusí mít vždy pravdu. Nebo se podívejme na; zákony, morálku, předpisy, normy atd. zjistíme že je zde veliká rozmanitost, a to co platí v jednom místě na světě to jinde na světě neplatí, třeba letní čas platí jenom někde na světě a jinde neplatí. 

Proč by na světě nemohl být jeden jazyk třeba angličtina, přínosy jsou jasné pro ekonomiku, a i pro politiku přitom náklady by nebyli zas tak veliké, abychom si to nemohli globálně dovolit. Nebo se podívejme objektivně na otázku ideologie, na světě je veliké množství různé ideologie, která je; náboženská, politická, ekonomická, byrokratická, humanistická atd. mnohá zastaralá ideologie je natolik chybná že to vede k depresi a veliké konzumaci léků a drog. Pokud bychom dlouho nespali tak onemocníme a zemřeme a o tom je optimalizace ekonomiky a politiky, vše, co je složité to potřebuje spánek, ve kterém dojde k optimalizaci, při které se vše vyčistí a opraví se chyby. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom je realita která optimálně funguje.

Nemá ale rozhodně smysl zalévat plevel a krmit parazity, dobrotu si zde musí každý hříšník zasloužit, máme dneska k dispozici statistiky, které nám odhalují naše chyby a říkají nám co je pro nás správnou cestou. Největším současným problémem je kontrola hodnoty hříšníků, s nehodnotnými hříšníky je zde mnoho problémů, na které je jediným možným řešením nehodnotné hříšníky eliminovat, zaměstnavatelé potřebují jenom hodnotné zaměstnance jenom tak se dosáhne optimalizace ekonomiky a politiky. Populistická sociální politika v konzumním pekle je utopie, která nefunguje! Podívejme se do přírody zde je všude konkurence, a to co v konkurenci neuspěje to zemře a nikomu to nevadí, život je jako sport, a tak je zde soutěž a boj o hodnoty, zavedeme proto globální každoroční povinou certifikaci hodnoty hříšníků od narození do smrti.

Nesnáším život, je to zbytečný život. Možná jsi sám sebe po čas života přesvědčil, že jsi nějak důležitý nebo výjimečný, nebo vás o tom přesvědčilo vaše okolí. Pravda však je že každý člověk je zbytečný parazit, který se snaží přizpůsobit parazitům. Ani si neuvědomujete, kolika tvorům způsobujete utrpení jen tím, že žijete, konzumujete potravu, chodíte do práce a přispíváte tak, aby lidský živočišný druh jako rakovina prorůstal ekosystémem. Neuvědomujete si ani to, že až narazíme na vyspělejší systém, než jsme my, dopadneme úplně stejně, jako prasata na jatkách. Ano jako prasata na jatkách, asi tak je důležitý život každého z nás ve světě, ve kterém jako paraziti žijeme. Většina lidí je naivních a hloupých a ani si to neuvědomují. Celý život se každý lidský parazit honí za nějakým umělým smyslem života, a podle toho, jak jsou naivní, nebo hloupí, se s ním spokojí.

Pro někoho to je mít vlastní dítě, pro někoho moc a bohatství, pro někoho mediální popularita. Ale ve finále, je to úplně jedno, jelikož nakonec jde jen o evoluci, kdy chytřejší a silnější druh si podřídí všechno kolem sebe, kdy jediný výsledek je optimalizace evolučního systému a zotročení podřízených systémů, to vede ke zvýšení utrpení pro většinu ostatních. Pitomci kroutí hlavami a nechápou, když vidí, proč mladí lidé berou drogy, proč páchají sebevraždy, proč se děje to a tamto na lidském světě, nechápou příčiny a následky. Žijí ve své krásné svaté lži o vlastní nepostradatelnosti a důležitosti. Komu není rady tomu není ani pomoci, nebude to trvat dlouho a místo lidí zde budou GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše je zde dočasným evolučním experimentem. 

Nejvíce problémů nám způsobuje nepořádek a špína, proto se snažíme z civilizace utéci do přírody kde je pořádek a čistota, jelikož mnoho století žijeme v nepořádku a špíně tak bereme nepořádek a špínu za normalitu a nijak neřešíme nepořádek a špínu. Je zde problém nebo nemoc a specialista se nezajímá o to co problém nebo nemoc způsobilo on je naprogramovaný na to, aby vše řešil tak jak je to obvyklé řešit a není možnost mu nějak vysvětlit to, že obvyklé řešení není správné. Podívejme se třeba na to, že když něco nejde řešit po dobrém tak se to řeší po zlém, pokud bychom se směli za maličkosti vraždit, tak by kultura a civilizace rychle všude zanikla! V minulosti bylo mnoho mučedníků, které dogmatické totality násilně eliminovali, protože kritizovali chyby u dogmatické totality, taky zde bylo i mnoho sebevrahů co se nedokázali smířit s tím, že musí žít v dogmatické totalitě. 

Tam kde jsou daně a clo, tam je i dogmatická totalita, demokracie je utopie, která v praxi nikde nefunguje! Velikým problémem je; extrémismus, vandalismus, monopoly, centralizace, drogy, mafie, reklama, cenzura, korupce, hříšnost, populismus, protekce atd. vnímám naši civilizaci jako stroj který vyrábí nepořádek a špínu, člověk je zde už jenom loutkou, se kterou si může dělat tento stoj co jej napadne jakýkoli odpor je marný. Často se setkávám s mnoha různými lidmi a snažím se jim dobrou radou pomoci, ale je to naivní marnost, každý se zbaběle uzavřel do svého světa a nezajímá jej to co se děje mimo jeho svět, lidi dokonce už nevěří ani lékařům a technikům, komu není rady tomu není pomoci, vše směřuje jistě k veliké katastrofě a živí budou závidět mrvím.

Jakmile je soutěž a boj nahrazená monopolem nebo centralizací tak následkem je nárůst zbytečných zaměstnanců a kdo nic nedělá ten nic nezkazí a je brzo povýšen, není zde ale jenom problém se zbytečnými zaměstnanci je zde i problém se zbytečnými investicemi podle hesla ze společného krev neteče. Nejde o nový ekonomický a ideologický problém, tento problém je zde mnoho tisíciletí a následkem jsou zániky civilizací a kultur, komu není rady tomu není pomoci. Připomíná mi to nákup nového notebooku s Windows, kde je prodejcem předem instalováno mnoho zbytečných programů, které jde většinou obtížně odinstalovat, podobná je i situace u mobilního telefonu. Taky se lze setkat s tím že je zde z protekce zaměstnán zbytečný zaměstnanec v dozorčí radě, nebo jako poradce, opakem je zde dělník, kterému se naloží tolik práce, že se z toho dělník po krátké době zdravotně zhroutí a hledá si jiného zaměstnavatele. 

Mnoho podnikatelů ze západu zkusilo u nás podnikat a brzo od nás utekli díky tomu, že naše společnost je zaostalá, a tak je zde všude protekce a korupce, nejhorší je situace u státních zaměstnanců, co si zde hrají na svaté neomylné bohy a dělají z obyčejných lidí voly, je třeba začít s kontrolou která vyčistí tento chlív od všech sraček. Každý člověk se narodí jako anděl, ale brzo po narození zjistí, že za trest žije v pekle, a tak se peklu přizpůsobí a stane se z něj čert pro kterého je život peklem! Ráj a peklo není po smrti těla, ráj a peklo je v našem myšlení, které je zde díky problémům, které se snažíme vyřešit. Realita, která je nám peklem to jsou příběhy, které jsou plné egoistického násilí, když to nejde po dobrém tak se to řeší ego po zlém, a tak je zde nám ten druhý čert peklem.

Anděl a co za trest žije v pekle, touží po ráji a jeho toužení je zdrojem jeho soužení. To že jsme si cizí stvořilo psychické peklo, protože z cizího krev neteče, a tak je nám ten druhý čert peklem. Je třeba vyřešit tento problém podobně jako jej vyřešili mravenci co jsou geneticky stejní a jsou i stejně vychovaní, začneme lidi vyrábět v továrnách a vyrobeným lidem zajistíme stejnou výchovu. Tím zde skončí konkurence mezi lidmi a národy, a tak skončí i naše psychické peklo, abychom mohli snadno spolupracovat tak dostaneme do hlavy v továrně při vyrobení inteligentní čipy, a tak nebudeme muset chodit do školy a nebudeme už potřebovat; byrokracii, politiku, náboženství, filosofii, propagandu, cenzuru atd. takto se promění peklo na psychický ráj kde se nelže a nekrade.

Příčinou každé krize jsou chyby, s narůstající složitostí narůstá i množství chyb! Největší chybou, kterou děláme je lhaní, nelžeme jenom cizím lidem, lžeme i sami sobě! Vše začíná pohádkami, kde dobro vždy zvítězí nad zlem a končí to propagandou a reklamou ve které je vše dokonalé, cenzura kontroluje všechny snahy o to, aby se lidi dozvěděli pravdu. Pravda je relativní, a tak to co bylo dříve pravdou to je dneska lží, stejně tak tvoje pravda je pro mě lží. Krize odhalují naše egoistické pokrytectví, ten druhý je nám peklem, a tak se z nás stali čerti co žijí v pekle a v pekle nejsou andělé. To že se cikáni přejmenují na Romy je jenom egoistické pokrytectví, z hovna nikdo bič neuplete! Čertů je v pekle jako sraček, a tak jsou v pekle; konflikty, revoluce, války, extrémismus, vandalismus atd. politické volby jsou jenom mediální divadlo, protože na kandidátkách jsou jenom šílení čerti.

Podívejme se z nadhledu na bohy a zjistíme že bohové jsou psychicky nemocní, logicky jsou bohové zavření v psychiatrické nemocnici, a tak kontakt s bohy může mít jenom ten, kdo je zavřený v psychiatrické nemocnici nebo ve vězení, každé vězení je svým způsobem taky psychiatrická nemocnice, jediný rozdíl je v tom, že se zde psychicky nemocní jedinci neléčí, a tak se jejich psychický stav rychle zhoršuje. Podívejte se na to, jak fungují; sekty, náboženství, politika, filosofie, reklama, podnikání, armáda, policie, televize, školství atd. je to továrna na vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury, poznat čistou pravdu v dnešní psychicky nemocné době to je zázrak. Zdrojem problémů je to že si nuly hrají na veliká čísla, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém se lež stala kaskadérem, který pravdu zastupuje v rizikové situaci.

Dobrota je žebrota, a tak je logicky bohatství založeno na parazitování mocných na bezmocných, celé to funguje na rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole; inflace, reformy, války, krize, katastrofy, pandemie atd. v nahotě odhalují to, že je zde pořád bezcitné otroctví, kdy otrokáři egoisticky parazitují na otrocích podle hesla, bohatství a moc otrokářům nesmrdí. Nemá smysl stávkovat za větší platy, když následkem je automatické zvýšení cen! Smysl má začít nahrazovat lidské zaměstnance za; stroje, roboty, programy, databáze, umělou inteligenci, optimalizaci atd. najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá nahá skupina lidí na světě skončí za sklem v poslední zoologické zahradě, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Vše je zde z pohledu evoluce jenom soutěž a boj o hodnoty co existenčně potřebujeme k tomu abychom se měli dobře, člověk nepracuje; rychle, kvalitně, ekonomicky atd. proto je nutné ubohého člověka optimálně eliminovat z konzumní civilizace. Pandemie Covid-19 je jenom testovací neškodná verze a po ní přijde finální verze, která realizuje optimálně globální genocidu. Falešných receptů na štěstí jsou zde miliony, mnoho tisíciletí všude na světě lidi marně hledají pravý recept na štěstí, a tak nejsou šťastní. Zdraví je pravým receptem na štěstí, ten, kdo je nemocný je i nešťastný a o tom to bylo a bude! Dalším problémem je že jsme od narození do smrti obklopení nemocnými lidmi, příčinou je to že nemocní jedinci mají nemocné děti a ty špatně vychovají a následkem je to že naše civilizace se stala velikou nemocnicí, kde je zdravý člověk vzácnou výjimkou. 

Dva roky je zde pandemie, která způsobila veliké problémy naší společnosti, je naivní si myslet to že očkování a testování eliminuje pandemii, která má schopnost se rychle měnit, a tak staré očkování na ní nefunguje. Je třeba konečně globálně zavést testování lidí v nemocnici a ten kdo nezíská certifikát kvality těla a psychiky bude muset počítat s tím, že skončí v krematoriu, jako evoluční odpad s nulovou hodnotou, nic nového pod sluncem, podívejte se do přírody zde neustále dochází k tomu že se vše, co je nekvalitní recykluje, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit to, že většina lidí na světě je nemocná, a tak je z toho nešťastná. Pokud je zde všude bída mnoho tisíciletí, tak bereme bídu jako něco, co je normální, řešit bídu pomocí politiky a náboženství to je jistá cesta do blázince. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde bída tak to jistě má i nějakou příčinu?

Bohatství je tam kde je soutěž a boj o hodnoty, bída je logicky tam kde není soutěž a boj o hodnoty, následkem jsou ekonomické krize, které často vedou k válkám. Výchova proměnila lidi v ochočený dobytek, který žije v bídě, a tak má logicky blbou náladu. Pokud není možné pro všechny lidi zajistit bohatství, a tak je zde bohatá jenom elita je zde jediným možným řešením nahradit lidi za umělou inteligenci a roboty, nejsou na světě už lidi tak zde není ani bída a blbá nálada. Člověk je evolučně zastaralým otrokem, a tak jej nahradí robot, není to nic osobního, je to jenom evoluční proces, který staré za nové nahrazuje. Pokud nežijeme v ráji, tak žijeme v pekle a v pekle nejsou andělé, život je soutěž a boj o hodnoty, proto je zde dobrota žebrota, války v nahotě odhalují to, že jsme čerti, co žijí v pekle.

Díky naší inteligenci jsme se naučili pokrytectví, a tak si všichni hrajeme na to co ve skutečnosti nejsme, někteří čerti si hrají na spasitele a chtějí ostatní čerty spasit před utrpením v pekle, jenže čerti nejsou padlí na hlavu, a tak spasitelé většinou zle skončí. Čiň čertům dobře a peklem se ti odmění, na čerty platí jenom dogmatická pekelná centrální totalita, která s čerty zachází jako otroky, jakýkoli odpor proti pekelným totalitám je marný, nebude to už trvat v pekle dlouho a začnou se čerti nahrazovat za roboty a umělou inteligenci, vše je zde dočasným evolučním experimentem, peníze vládcům pekla nesmrdí. Vše evolučně začalo u nahrazení toho je přirozené v přírodě, za to, co není přirozené, a tak to logicky optimálně nefunguje.

Jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, a tak zaléváme plevel a krmíme parazity. Stvořili jsme pekelný očistec, ve kterém nejsou andělé, a tak nám vládnou šílení čerti co si hrají na; císaře, krále, šlechtice, papeže, celebritu, prezidenta, ředitele atd. všechny krize v pekle jsou signálem, žijete jako čerti v pekle, a tak je vám život peklem! Státy nemají peníze na armádu a jiné pitomosti, a tak si je natisknou nebo udělají měnovou reformu, co je dovoleno otrokářům to je zakázáno otrokům! Každá krize v konzumním pekle v nahotě odhaluje to, že jsme čerti, co žijí v pekle, podívejte se na internet objektivně a dojde vám to, že jsme čerti, co žijí v pekle. Jaký smysl má v pekle chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí šílení staří čerti?

Z pekla nikdo ráj neudělá o tom to je! Evolučně je zde každá chyba dočasně, a tak i peklo je dočasným evolučním experimentem, protože dojde k tomu, že se čerti nahradí za roboty a umělou inteligenci, nejsou čerti tak zde není ani peklo, když to nejde už s čerty v pekle po dobrém tak se to pomocí genocidy vyřeší evolučně po zlém, komu není rady tomu není pomoci, tak to zde funguje, protože po příčině zde následek je. Viry jsou v ekosystému od vzniku ekosystému, a tak jako prochází evolucí všechny formy života, tak logicky prochází evolucí i viry! Každý virus je mocný soudce a policajt, který trestá složité systémy za jejich chyby, když to nejde se složitými systémy po dobrém tak se to řeší po zlém. Realita, ve které vše existuje to je jenom matematika, která stvořila ke svému obrazu; absolutno, vesmír, život, člověka, civilizaci, kulturu, boha, ideologie, viry atd. pokud nechceme mít problémy tak nesmíme chybovat!

Každý nový virus časem ztrácí svoji velikou moc, a tak s ním už nejsou problémy, bohužel neustále vznikají nové viry, se kterými tak máme problémy. Statisticky nejvíce umíráme na selhání důležitých orgánů, jakými je; srdce, mozek, ledviny, játra, plíce atd. Pandemie je evoluční signál, který nám říká amatérsky chybujete a budete tak evolucí za vaše chyby potrestáni, když to s vámi nejde už po dobrém, tak se to vyřeší po zlém, komu není rady tomu není pomoci. Statistiky jasně odhalují to, že nejvíce na viry umírají lidi, co žijí chybně v chybné společnosti, je třeba zavést konečně globální optimální digitální kontrolu všech lidí, aby se zajistilo to, že lidi už nebudou dělat chyby které způsobují pandemie. Internet je výkladní skříní lidské psychicky, z díla zde spatříme tvůrce, největší tragédie je tam kde nefunguje optimálně kontrola obsahu zveřejněného na internetu, a tak zde vznikají skládky psychického odpadu.

Teoretické vysoké vzdělání je v praxi na hovno, praxe je jako sport, ve kterém nejde podvádět, a tak v něm uspějí jenom ti co jsou nejlepší. Bible je klasickou ukázkou lidské pitomosti a díky podobným pitomým knihám se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti. Udělejme test se studenty vysoké školy, co nemají praxi a nechme je soukromě podnikat, ukáže se jasně to, že studenti v praxi selžou a jejich soukromé podnikání rychle zkrachuje. Stroje neznají nespokojenost, a tak neznají ani peklo, s příchodem kontroly přichází nespokojenost a tím i peklo! Kontrola je jako subjektivní metr, kterým se vše subjektivně poměřuje, a to co není subjektivně správné vytváří naši nespokojenost která je u; ekonomiky, náboženství, politiky, vědy, techniky, spravedlnosti, lásky, pravdy atd. máme v hlavě mnoho specialistů na kontrolu co jsou nespokojení, protože něco v nás nebo okolo nás podle nich není subjektivně správné. 

Napíšete na internet svoje myšlenky a najednou je zde snaha kontrolovat a komentovat vaše myšlenky, protože si někdo na internetu pyšně myslí že jeho subjektivní pravda je objektivní a správná, není ten, co by se zavděčil všem, bylo a bude! Podívejme se na slova, která končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, egoismus, altruismus, idealismus, populismus, centralismus atd. všechna tato slova vycházejí ze snahy udělat ze subjektivní pravdy objektivní pravdu, ve skutečnosti jde o násilnou manipulaci pomocí propagandy a cenzury! 

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si blázni hrají na to, že jsou normální, války a pandemie v nahotě odhalují to, že nikdo z lidí na světě není normální, protože normální člověk je nahý na veřejnosti a za nahotu se nestydí! Tak jako jsme oblékli tělo, tak jsme oblékli i naše ego, vše je zde o snaze vypadat lépe, aby to mělo velikou hodnotu. Televize a internet nám nabízejí virtuální realitu která se stává pro mnoho lidí psychickou drogou na které jsou závislí, když v realitě nenajdeme spokojenost tak jí najdeme ve; virtuální realitě, víře v zázraky, drogách, manželství atd. jsme šťastní, pokud jsme spokojení, problémem je to že naše spokojenost je zde krátkou dobu a potom přichází nespokojenost!

Čtěte dál

PředchozíDalší