Cesta na ekonomický vrchol je dlouhá a vyžaduje mnoho práce, trpělivosti a odhodlání

Právě na těchto otázkách a pravidlech je nutné stavět strategii pro ekonomický vzestup. Níže jsou uvedeny některé základní, průběžné kroky, které je třeba uskutečnit, abyste dosáhli ekonomického vrcholu. Poprvé, a především je důležité dosáhnout dobrého vzdělání v oblasti, která vás zajímá a ve které máte schopnosti.

Vzdělání je základním kamenem pro jakýkoli druh úspěchu, včetně ekonomického. Je nezbytné vzdělávat se i v oblasti financí. Musíte vědět, jak správně hospodařit s penězi, jak investovat, jak ušetřit a jak se vyhnout dluhům. Pracovat a získávat zkušenosti v odvětví, které vás zajímá.

Zkušenosti jsou klíčové pro to, abyste se stali odborníkem ve svém oboru a získali větší ekonomické příležitosti. Věnujte pozornost své kariéře a postupujte k lepším pozicím, které přinesou více finančních příležitostí. Kromě práce je také důležité uvažovat o investování peněz. Investice mohou být různé, od nemovitostí přes akcie až po podnikání.

Vytvořte si rozpočet a dodržujte ho. Žijte podle svých prostředků a ušetřete pro budoucnost. Udržujte silné profesionální kontakty. Nikdy nevíte, kdy se může ukázat příležitost. Veškerý úspěch vyžaduje neustálý růst a učení. Investujte do sebe a svých dovedností. Vzpomeňte si, že cesta na vrchol je dlouhá a vyžaduje mnoho práce, trpělivosti a odhodlání.

Ale pokud budete mít jasný plán a budete se mu věnovat, můžete dosáhnout svých ekonomických cílů. Ekonomika to jsou základy společnosti a je jedno o jakou lidskou společnost jde, nikdo nechce být otrokem který těžce neustále pracuje jenom za ubohé jídlo a ubohé bydlení. Základem pro ekonomiku je nedělat ekonomické chyby, pořád to lidem říkám ale je to marnost!

Podívejme se na naše poslední dva prezidenty, co měli ekonomické vysoké vzdělání, a přitom dělali ekonomické chyby! Co je ekonomicky správné a co je ekonomicky chybné to je základní ekonomická otázka na kterou je třeba odpovědět správně!

Potřebujeme nakoupit mnoho moderních zbraní za vysoké ceny, když jsme malým rozvojovým státem, který nemůže ochránit malá armáda? Potřebujeme mnoho podporovat líné a hloupé lidi, co zde neplatí daně a mají hodně dětí o které se dobře nestarají. 

Dobrota je žebrota to je základní ekonomické pravidlo a dokud jej politicky nepochopíme tak se nikdy nedostaneme na ekonomický vrchol, kde je každá profesionální práce dobře zaplacená. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom je správná cesta na ekonomický vrchol.

Podívejme se na to, jaké jsou naše webové stránky v porovnání s weby z USA, z díla se zde pozná naše zaostalost a dogmatické setrvávání na tom co v praxi nefunguje optimálně. Internet je moderní digitální virtuální zrcadlo, do kterého se dogmatická elita nechce podívat, protože by spatřila svoje chyby!

Čtěte dál

PředchozíDalší