Blbce přitahuje náboženství a politika

Všechny problémy jsou spojeny s tím, že nechápeme význam protikladů, mezi kterými je napětí, stvořitelem všeho jsou protiklady, mezi kterými je napětí to je objektivní pravda, není zde žádný subjektivní bůh, co dokáže zázraky, lidi mají snahu nahrazovat objektivní pravdy za subjektivní pravdy a následkem je logicky konflikt mezi lidmi a lidskými organizacemi, lidově se tomu říká srážka s blbci, co věří blbostem, co jsou napsány v knihách.

Adolf Hiler nám v současnosti ukázal, jak to dopadne, když se blbec stane všemocným diktátorem, blbce přitahuje náboženství a politika, protože zde mají možnost se seberealizovat a tím napáchat mnoho škod v rovině ekonomické a psychické. Neustále slyšíme mediálně o tom, že blbci dělají blbosti, protože tím si blbci uvědomují to, že dělat blbosti je normální. Podívejme se na; antikoncepci, potraty, rozvody, prostituci, porno, alimenty atd. z lidí se stali ubožáci díky blbcům co rozhodují centrálně o cizích lidech bez ohledy na zájmy lidí a následkem je nárůst násilí mezi lidmi a organizacemi.

Kde je základní chyba v konzumním systému? Základní chybou je nahrazení praxe za teorie, když čtu diplomové práce studentů tak si uvědomují, že nahrazení lidí za autonomní roboty je jediná možnost, jak eliminovat chyby co dělají lidi, nejsou na světě lidi tak zde nejsou lidské chyby. Tvrdíte, že všechny problémy jsou spojeny s nepochopením významu protikladů a napětí. Tato myšlenka je filozofická a může být interpretována různými způsoby. 

Zmiňujete Adolfa Hitlera a tvrdíte, že blbci přitahují náboženství a politiku. Mohli bychom si klást otázku, co vede lidi k následování diktátorů a jaký je vliv ideologií. Nahlížíte na nahrazení praxe teoriemi jako na základní chybu v konzumním systému. Zmiňujete myšlenku nahrazení lidí autonomními roboty jako jedinou možnost eliminace chyb. 

Čtěte dál

PředchozíDalší