Ano, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou

Digitalizace eliminuje egoistický mafiánismus. Díky globální umělé inteligenci, napojené na telefony a internet, už nebudeme potřebovat mocné a bohaté lidi, veškerou moc a veškeré bohatství, bude mít k dispozici jenom globální umělá inteligence. Zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, zakáže se soukromé vlastnictví.

Ten kdo nebude sloužit profesionálně globální umělé inteligenci, ten bude eliminován v krematoriu, už zde nebudou celebrity a milionáři, nebude zde ani lež a krádež, všude budou skryté kamery a mikrofony, zaniknou všechny politické a náboženské ideologie, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou, ovládané umělou inteligencí.

Skončí problém s; příživníky, extrémisty, vandaly, narkomany, mafiány, prostitutkami, kariéristy, hříšníky, atd. každému psychopatovi brzo dojde, že v globální čipové totalitě, je porušení GVKB pravidel, řešeno okamžitě eliminováním v krematoriu. Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, lidem se zakáže myšlení, protože myšlení je zdrojem chyb a problémů.

Podívejte se na tiskárnu napojenou k počítači, ta nemyslí a dělá to, na co byla vyrobena a nastavena, a stejně na tom budou i lidi. O výchovu dětí se postarají GVKB roboti ve výchovných GVKB táborech, při této výchově se eliminují evolučně vadní jedinci, co nejsou vhodní pro život v GVKB civilizaci. Umělá inteligence vybere optimální jedince na plození dětí a ten kdo nebude vybrán, ten bude sterilizován, aby už nemohl plodit genetické zmetky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu