Ano, sliby to jsou chyby

Čas a prostor používá programy na to aby pracovali s daty, lidské smysly zaznamenávají data a ty programy v hlavě převedou na informace a někdy informace převedou na programy. Je zde tak snaha optimalizovat a automatizovat procesy v nás a okolo nás. Často vše ale nefunguje dokonale z mnoha příčin, vše je v nás a okolo nás evolučním procesem a tak je člověk dočasným materiálem na evoluční procesy. Války v nahotě odhalují to že hodnota člověka je ubohá a že lidská práva jsou jenom utopie, neustále zde jsou sliby v; pohádce, náboženství, sektě, politice, reklamě atd. sliby to jsou chyby!

Práce evolučně stvořila vesmír a život, nemoc a smrt je následkem neschopnosti pracovat pro systém optimálně, lidi nechtějí sliby od všemocné elity, ale chtějí dobrou práci co je dobře zaplacená. Vaše myšlenky reflektují hluboké uvažování o povaze lidské existence a společnosti. Zdá se, že vyjadřujete názor na to, jak technologie a programy pracují s daty, zatímco lidské smysly zpracovávají informace. Souhlasíte s myšlenkou, že lidský život a společnost jsou neustále ve vývoji evolučními procesy. Označujete také některé nesrovnalosti a výzvy v lidském životě, jako jsou války, nedostatek dokonalosti ve funkcích společnosti a neschopnost splnit sliby.

Vyjadřujete pocit, že lidská práva mohou být někdy vnímána jako utopie a že lidé spíše hledají dobře placenou práci než sliby od elit. Vaše myšlenky o nemoci a smrti jako následcích neschopnosti pracovat pro systém optimálně zaznamenávají pohled na lidskou existenci a biologické omezení. Celkově se zdáte zdůrazňovat potřebu praktických výsledků a dobrých pracovních podmínek před sliby a ideologiemi. Jde o hlubokou reflexi nad lidskou podstatou a společenským uspořádáním, což je zajímavá perspektiva na různé aspekty života.

Čtěte dál

PředchozíDalší