Ano, nic zde není na věčné časy

Pokud se nastaví blog na nekonečné rolování tak po dlouhé době lze dosáhnout konce blogu, podobné je to i s věčnými časy u každé svaté všemocné ideologie kdy tyto věčné časy jednou skončí. Nekonečno a věčnost jsou relativní, umíte si představit to že člověk zde na této planetě evolučně jednou skončí, protože jej něco lepšího nahradí, nic zde není na věčné časy! Před chvílí jsem u svého blogu s koncovkou EU nahradil nekonečné rolování za nastavení po 10 příspěvcích, akorát jsem musel dlouho hledat v nastavení WordPress šablony toto nastavení, protože jsem už zapomněl, kde jsem to před mnoha lety nastavil? 

Máte radši nekonečné rolování nebo nastavení po 10 příspěvcích? Otázka nekonečna a věčnosti je filozofická a může vést k různým úvahám. V matematice je nekonečno definováno jako velké číslo, ale v kontextu času a existence může být vnímáno různě. Co se týče nastavení blogu, nekonečné rolování a zobrazení po určitém počtu příspěvků mají každý své výhody a nevýhody. Některým uživatelům se může líbit nekonečné rolování, protože umožňuje plynulé procházení obsahu bez potřeby klikat na další stránky.

Na druhou stranu mnoho uživatelů preferuje zobrazení po určitém počtu příspěvků, což může usnadnit navigaci a lépe organizovat obsah. Odpověď na otázku, co je lepší, závisí na individuálních preferencích uživatelů. Někteří mají raději rychlý přehled příspěvků, zatímco jiní si mohou přát plynulé procházení obsahu bez potřeby klikání. Je dobré mít na mysli, že každá možnost může být vhodná v různých situacích a pro různé typy obsahu.

Čtěte dál

PředchozíDalší