Kladivo na extrémisty

P1060853

01
Vše zde jsou příčiny a následky, co je příčinou chybných pravidel, podle kterých funguje konzumní civilizace, příčinou chybných pravidel jsou extrémisti, dejte extrémistovi moc a on z vás učiní bezmocné ubožáky, je to začarovaný kruh, ze kterého nedokážeme uniknout. 
02
Prý je zde demokracie a můžeme si svobodně zvolit správné politiky, co nás budou správně zastupovat, jak si ale máme zvolit správné lidi v politice, když na kandidátkách jsou jenom samí extrémisté? 
03
Podívejme se na veliké války v minulosti, každá veliká válka je zde díky extrémistům, co milují extrémy, a následkem je vždy válka, ve které se vraždíme, a ničíme veliké hodnoty.  
04
Nebo se podívejme na sekty a náboženství, zde se vše zase točí okolo extremismu a z věřících se dělají fanatičtí extrémisté, co vraždí ve jménu svojí svaté víry ty, co mají jinou svatou víru, protože to jsou přeci; jinověrci, kacíři, neznabozi, ateisté, hříšníci, blázni, blbci, volové, skeptici, psychopati, devianti, debilové, idioti, atd. 
05
Tam kde existuje cenzura, tam je u moci i extremismus, vzácné jsou v historii konzumní společnosti období, kdy nebyla cenzura, a otroci mohli říkat svobodně svoje názory, a nebyli za to otrokáři potrestáni, bajky vznikli díky cenzuře, kdy se umělci snažili pomocí bajek, ukázat aktuální problémy u extrémistické kultury. 
06
Cenzura zde vše zakonzervovala, a tak je zde zaostalost u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, sekt, umění, školství, zdravotnictví, rodiny, atd. 
07
Je třeba dát všem lidem do hlavy inteligentní kontrolní čipy, co budou cenzurovat extrémistické myšlenky, a promění tak zlé opice, na dobrého člověka, který nelže a nekrade, takto láska a pravda, na věčné čipové časy, zvítězí nad nenávistí a lží. 
08
Tím skončí výroba drog a nebudou zde ani dezinformace, všude bude pořádek a čistota, zrušíme; armády, policii, soudy, vězení, politiku, náboženství, filosofie, atd. takto skončí temné období, ve kterém byl, člověk, člověku, peklem.
09
Zájem celku bude nad zájmem jednice, nebude už; bohatství a bída, svatost a hříšnost, láska a nenávist, dobro a zlo, atd.
10
Podívejte se na včely jak žijí a spatříte svoji budoucnost, podívejte se jak žijí klíšťata, a spatříte svoji minulost, ve které se vše točilo okolo parazitování.