1 000 352

Bře 12, 2023

Vše, co je zde loutkou, kterou ovládají hříšné závislosti to je i hříšné, stvořitelem života jsou hříšné závislosti, svaté je proto jenom to, co je mrtvé, a tak to nemá žádné hříšné závislosti. Všechny populární kulty, které jako hříšníci milujeme, to jsou jenom mrtvé modly a symboly!

Podívejme se na počítač z pohledu závislostí, vypneme počítač na rok a za rok jej zapneme a on funguje, protože zde nejsou žádné hříšné závislosti, stejné je to i s knihami které mohou být v knihovně mnoho let a pořád fungují bez problémů. Máme ve spánku sny, proto aby se naše myšlení nevypnulo, protože by bylo obtížné myšlení zase při probuzení zapnout, mnohdy si myslíme že jsme sny vůbec neměli, protože jsme je při probuzení okamžitě zapomněli.

Svaté knihy to jsou pohádky po pitomce, čím více je v nějakém času a prostoru pitomců tím více je tam i víry v pitomosti, a tak pitomci chodí do; synagogy, mešity, kostela, chrámu atd. moderní doba nahradila svaté chrámy za virtuální digitální sociální sítě, problémem všech sociálních sítí jsou pitomci, co zahlcují sociální sítě pitomostmi.

Z toho všeho je jasné, abychom mohli proměnit všechny lidi na svaté tak budeme muset vydat zákon, že každý bude muset mít na internetu stránku kde budou o něm uloženy všechny informace a kontakty, po vytvoření a optimalizaci stránky se hříšník v krematoriu eliminuje a tím se stane konečně svatým, nejsou na světě už živí hříšníci, tak zde není ani konzumní pekelný očistec, místo lidí zde budou na věčné časy jenom autonomní roboti a umělá inteligence.