Škola života nemá prázdniny jsme donucení se neustále novému učit a skládat zkoušky

Proč je dosáhnutí úspěchu v životě velikým problémem? Podívejme se na statistiky a zjistíme to, že z jednoho milionu lidí na světě je jeden člověk úspěšný, a tak se má velmi dobře, více úspěšných lidí je tam kde je bohatá společnost, být úspěšným v chudé společnosti je nemožné, protože vaše okolí vám bude závidět to že jste lepší a úspěšnější.

Pořád je to všude o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to i máme. Vše je zde o práci, která přináší užitek nám nebo organizaci. Je zde mnoho knih a stránek na internetu o tom, jak být úspěšný a mít se dobře, jde bohužel o teorie, co v praxi nefungují, protože každý člověk je originál v originální situaci.

Navíc často přicházejí situace, se kterými jsme nepočítali, kdo třeba počítal s tím, že přijde globální pandemie a potom přijde válka na Ukrajině a inflace a veliký státní dluh. Pokud se podíváme do minulosti u našeho národa tak zjistíme, že mnoho století je zde bída a zaostalost, příčin je mnoho a za hlavní příčinu lze považovat chyby co dělají lidi.

Největší chybou lidí je to že praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují. Podívejme se objektivně na obsah v televizi a na internetu, zjistíme to že 99 % obsahu je informační toxický odpad, příčinou je propaganda a cenzura která z lidí udělala pitomce co myslí na pitomosti a dělají pitomosti.

Vše proto směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou na světě někde už lidi, tak nejsou s lidmi na světě žádné problémy. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyrobíme autonomní inteligentní roboty na akumulátory a lidi pro které není už práce za mzdu, se globálně eliminují v krematoriu.

Proč zkoušíme druhé z toho, co vědí? Je to přeci každého soukromá věc, co on ví a co neví, lidi nejsou programy, co se testují na chyby, lidi jsou oblečené opice. To že si někdo myslí že je prezident, je jenom divadlo, ve kterém si oblečená opice hraje na prezidenta!

Nejprve si oblečené opice vymysleli svatého všemocného stvořitele vesmíru a života, to jim nestačilo a vymysleli si umělou inteligenci a očekávají od umělé inteligence, že je evolučně spasí, jenže umělá inteligence nahradí oblečené opice za autonomní inteligentní roboty, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a oblečené opice se eliminují v krematoriu.

Vše je zde o nahrazování, nahradili jsme zlaté peníze za virtuální peníze, které podléhají inflaci, brzo nahradíme skutečnou realitu za virtuální realitu, člověk to byla testovací verze a finální verzí je inteligentní robot.

Největším problémem je to že nejste ve správný čas na správném místě a neděláte zde to co je správné, nemáte správné informace a nemáte možnost využít správně informace, příčinou je to, že máte genetické tělo. Genetické tělo je obrazně konzerva, ze které nejde utéci, protože není možnost kam utéci, nevěřte na to, že vám pomůže; lékař, psycholog, psychiatr, filosof, kouč, kněz, politik, vědec, technik, profesor atd. ubožák nemůže pomoci ubožákům!

Pomoc je možná jenom v tom že vytvoříme globální virtuální svět, ve kterém už nebudeme potřebovat genetická těla a každý bude jenom číslem v systému, a tak už nikdo nebude nulou co si hraje na veliké číslo. Vše, co má genetické tělo, to je nulou v konzumním globálním systému, i když je zde nekonečné množství nul tak pořád je jejich hodnota nulová, a proto zde jsou války ve kterých se nuly násilně eliminují po mnoho století.

Lidské tělo je zastaralý systém, který není možné proměnit na moderní systém! Nevěřte na kouzelníky, co dokážou zázraky, to jsou pohádky pro hlupáky, možnosti člověka jsou limitované tím že člověk má genetické tělo. Podívejme se na to, jak je pro tělo obtížné se dostat z jednoho místa na světě na jiné místo na světě. Pokud nebudeme mít tělo tak nebude pro nás problém se dostat rychle a levně kamkoli za okamžik!

Naše tělo pořád něco potřebuje a pokud to nemá tak nefunguje! Vše je zde obchod, protože máme genetické tělo, pokud bychom neměli tělo tak by zde vše nebyl už obchod, a tak by se peklo proměnilo na ráj. Neustále přicházejí blázni, co nás chtějí ideologicky a ekonomicky spasit, ve skutečnosti jim jde jenom o to, aby zde získali moc a bohatství díky výhodám. Všemu zde kraluje evoluce, která nahrazuje staré za nové, a tak už brzo dojde k nahrazení zlé reality za dobrou digitální realitu.

Politika se snaží lidem násilně přeprogramovat mozek pomocí svatých dočasných pravidel, moderní doba spěje k tomu, že už nebude potřeba k ničemu politika a mozky se přeprogramují díky napojení mozků na globální digitální řídící systém, mobilní telefony jsou ubohou náhražkou za napojení mozků na umělou inteligenci. Programování je práce s informacemi kdy z informací sestavujeme programy a ty po sestavení; testujeme, optimalizujeme, aktualizujeme atd.

Škola života nemá prázdniny jsme donucení se neustále novému učit a skládat zkoušky abychom mohli postoupit na vyšší evoluční úroveň, problémem je zde nejvíce špatná genetika a špatná výchova v dětství, pokud ubožáci mají děti, tak jsou jejich děti ubožáci, to je začarovaný kruh, který má za následek to, že většina lidí na světě jsou ubožáci, co mají ubohou úroveň myšlení a vědění.

Neustále slyšíme to nejde a pak přijde nějaký blázen a dokáže nám, že to jde, pochopte to, že bez práce nemá život smysl, právě skončil rok 2022 a dneska začal rok 2023 čeká nás mnoho práce a jak si to uděláme takové to i budeme mít, neřešte to, že je naše malá republika stará jenom třicet let, řešte to, aby naše republika byla pro lidi rájem díky tomu, že zde bude mít každý člověk napojený mozek na globální umělou inteligenci, a tak nebude chybovat.

Každý chce udělat dobrý obchod díky výhodám, problém je v tom že vše je zde o protikladech, a tak výhody vytvářejí nevýhody, aby mohl být někdo nahoře tak někdo musí být dole. Dobré obchody dělají jenom ti, co jsou nahoře a špatné obchody dělají ti co jsou dole, odměna za práci je spojená s tím, jestli jsi nahoře nebo dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Bylo zde mnoho naivních snah o to, aby zde byla pravda a láska pro všechny, problémem je zde spolupráce, protože jsme si cizí!

Řešení je v centrálním mozku lidstva, který se napojí bezdrátově rychle na všechny lidské mozky a odpojí mozky od skutečné reality, vše je v civilizaci o náhražkách, a tak nahradíme skutečnou realitu za umělou realitu ve které je pravda a láska. Budete fyzicky pracovat na stavbě jako dělník ale budete si myslet že jste v ráji kde se máte dobře, skončí doba, ve které byl člověk člověku peklem a v nové době bude člověk člověku rájem. Už nebudeme potřebovat k ničemu propagandu a cenzuru, bude to dokonalé vymytí mozků na věčné digitální časy.

Ve snaze si vše zjednodušit jsme stvořili složitý centrální systém. Je pravda, že měření času může být složité a existuje mnoho různých způsobů, jak měřit čas. Například existují různé kalendáře, které počítají roky jinak, a existuje mnoho různých způsobů, jak měřit délku hodiny nebo minuty. Například v minulosti se hodiny měřily pomocí slunce nebo hodinových strojů, zatímco dnes používáme hodinky s ciferníkem nebo digitální hodiny. Mnoho lidí se ale na měření času spoléhá ve svém každodenním životě a je to důležité pro synchronizaci různých činností a událostí.

Například pokud chcete vědět, kolik času zbývá do začátku filmu, který se bude promítat v kině, můžete se podívat na hodiny nebo na program kin. Měření času tedy může pomoci zjednodušit život a usnadnit plánování a synchronizaci různých událostí. Proč je s aktualizacemi a optimalizacemi tolik problémů. Aktualizace a optimalizace softwaru mohou způsobovat problémy, protože přinášejí změny do systému. Tyto změny mohou mít vliv na to, jak software funguje, a mohou vést k chybám nebo problémům s kompatibilitou.

Například pokud je software aktualizován na novou verzi, může se stát, že některé funkce nefungují tak, jak mají, nebo že se objeví chyby, které dříve neexistovaly. Optimalizace software může také způsobovat problémy, protože cílem je zlepšit výkon nebo efektivitu systému. Při tom ale mohou vzniknout nové problémy, například když jsou přidány nové funkce nebo když jsou některé stávající funkce změněny. Ačkoli mohou být aktualizace a optimalizace software někdy zdrojem problémů, jsou obecně považovány za dobrý způsob, jak udržovat software v dobré kondici a zlepšovat jeho výkon.

Je proto důležité, aby byly aktualizace a optimalizace prováděny pravidelně a pečlivě, aby se minimalizovalo riziko problémů. Čím vyspělejší je operační systém tím více potřebuje paměti a výkonu procesoru. Je pravda, že novější verze operačního systému obvykle vyžadují více paměti a výkonu procesoru než starší verze. To je proto, že novější verze operačního systému obvykle obsahují více funkcí a jsou navrženy tak, aby byly schopné zpracovávat složitější úlohy.

Paměť a výkon procesoru jsou důležité pro fungování operačního systému, protože jsou to zdroje, které operační systém používá k ukládání a zpracovávání dat. Čím více paměti a výkonu procesoru má operační systém k dispozici, tím lépe může pracovat a tím rychleji může zpracovávat úlohy. Pokud máte starší počítač nebo pokud máte nainstalovaný operační systém, který vyžaduje více paměti a výkonu procesoru, než co váš počítač disponuje, může se stát, že počítač bude fungovat pomaleji nebo se může objevovat chybová hlášení.

V takovém případě byste mohli zvážit aktualizaci hardware nebo použití starší verze operačního systému, která by mohla být s vaším počítačem kompatibilní. Kdy přijdou na trh PC na 128 bit. Počítače s architekturou procesoru na 128 bit se na trhu dosud neobjevily. V současné době se většina počítačů na trhu používá procesory s architekturou na 64 bit, které jsou schopné zpracovávat velké množství dat a poskytovat vysoký výkon. Procesory na 128 bit by mohly nabídnout ještě vyšší výkon a schopnost zpracovávat velké množství dat, ale jejich vývoj a implementace by byly velmi nákladné a složité.

Navíc by vyžadovaly změny v softwaru a hardware, aby mohly být plně využity. V současnosti tedy není jasné, zda se procesory na 128 bit vůbec budou vyrábět a kdy by mohly být dostupné na trhu. Vývoj se zastaví tam kde není konkurence. Vývoj v oblasti technologie se nezastaví, pokud není konkurence, ale může se vývoj zpomalit nebo se může zaměřit na jiné oblasti.

Konkurence může být velkým tlakem pro vývojáře a výrobce, aby se snažili vyrábět lepší a inovativnější produkty, ale pokud není konkurence, mohou se vývojáři a výrobci rozhodnout zaměřit se na jiné oblasti nebo se můžou rozhodnout pro nižší tempo vývoje. Například pokud je jediným výrobcem počítačů na trhu společnost GVKB a neexistuje žádná konkurence, může se společnost GVKB rozhodnout, že nebude investovat tolik do vývoje nových technologií nebo inovací, protože nemá žádný tlak ze strany konkurence.

V takovém případě by vývoj počítačů mohl být pomalejší nebo by se mohl zaměřit na jiné oblasti. Nicméně v oblasti technologie je konkurence obvykle velmi silná a vývojáři a výrobci se snaží vyvíjet lepší a inovativnější produkty, aby získali konkurenční výhodu. To může vést k rychlému tempu vývoje a k velkému množství inovací v různých oblastech. Svoboda není možná tam kde existují organizace.

Svoboda je možná i tam, kde existují organizace, ale může být omezena podle toho, jaké pravidla a omezení jsou v těchto organizacích stanovena. Například v některých organizacích mohou být přijata pravidla o ochraně soukromí nebo o používání technologií, která mohou omezovat svobodu jednotlivců v tom, co mohou dělat nebo jak mohou používat technologie. Je ale také možné, že organizace mohou pomáhat chránit svobodu jednotlivců nebo podporovat jejich práva.

Například některé organizace se zabývají ochranou lidských práv nebo bojem proti diskriminaci a mohou pomáhat chránit svobodu jednotlivců v různých oblastech. Ve většině případů je tedy svoboda možná i tam, kde existují organizace, ale může být omezena podle pravidel a omezení, která jsou v těchto organizacích stanovena. Je důležité, aby byla svoboda jednotlivců respektována a chráněna, a aby byla zajištěna rovnováha mezi svobodou jednotlivců a potřebou organizací přijímat určitá pravidla a omezení.

Pokud je svoboda omezená tak to už není svoboda. Svoboda je pojem, který může mít různé významy a může být chápán různými způsoby. V obecném smyslu se svoboda může chápat jako schopnost jednotlivce dělat, co chce, aniž by byl omezován nebo zákony nebo jinými pravidly. V takovém případě by omezení svobody znamenalo, že jednotlivec není schopen dělat, co chce, a že je omezen určitými pravidly nebo omezeními.

Nicméně je třeba mít na paměti, že ve společnosti jsou obvykle stanovena určitá pravidla a omezení, která jsou zamýšlena jako ochrana práv a bezpečí jednotlivců a společnosti jako celku. Každý chce pro sebe svobodu a pro druhé otroctví. Je pravda, že někteří lidé mohou chtít pro sebe svobodu, ale pro druhé omezení nebo otroctví. Takové myšlení ale není obecně přijímané nebo podporované a je v rozporu s principy lidských práv a spravedlnosti.

Většina lidí považuje za důležité, aby všichni lidé měli stejná práva a aby byli chráněni před diskriminací nebo omezeními, ať už se týkají jakékoli oblasti života. Je důležité mít na paměti, že všichni lidé jsou si rovni a že je důležité respektovat práva a svobody ostatních. To znamená, že je třeba se vyhnout myšlení, že je možné chtít pro sebe svobodu, ale pro druhé otroctví nebo omezení, a místo toho se snažit o spravedlnost a rovnost pro všechny lidi.

Čtěte dál

PředchozíDalší