Přeskočit na obsah

Populistické ideologie to jsou vysoké domy bez základů

  • P

Čas a prostor ve kterém vše existuje to je továrna na evoluční experimenty, lidem se dlouho dařilo dobře a následkem byla degenerace a přelidnění, následkem je to že skončilo období kdy se lidem dařilo dobře a přichází dlouhé období ve kterém se bude lidem dařit zle. Jednoduchým ukazatelem toho, jak se lidem daří je spotřeba léků na deprese a spotřeba piva a cigaret, těm, co nemají možnost si koupit pivo a cigarety, už zbývá se jenom modlit a čekat na zázrak. Veliké krize nejsou nic nového pod sluncem, vždy zde jde o příčiny a následky, komu není rady tomu není pomoci, vnímám krize jako by to byla nemoc a jde o to nalézt na nemoc lék, současnou nemoc bych pojmenoval jako populistické pokrytectví, svět začali řídit populističtí pokrytci podle hesla po mě potopa! Když něco nešlo po dobrém tak se to řešilo po zlém a tím se vytvářel začarovaný kruh dogmatických totalit.

Hrůzy, které přinesla druhá světová válka se zase budou opakovat ve třetí světové válce, mír je tak jenom obdobím přípravy na novou válku! Válka povede k tomu, že se investuje do umělé inteligence a do autonomních robotů, protože válku vyhraje ten, kdo bude mít k dispozici umělou inteligenci a autonomní roboty, moderní válka je válkou v rovině vědy a techniky! Evoluce potřebuje konflikty, protože jenom díky velikým konfliktům je možné realizovat veliké změny, které restartují veliké konzumní systémy, a tak dojde k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací. Situace určuje, jestli je lepší společné nebo soukromé, se změnou situace se mění to, co bylo dříve lepší, je to jako s jídlem, lepší je kvalitou jídlo, které jíme v soukromí, ale ekonomicky je výhodné jídlo, které je společné. Ekonomika se snaží o to nahradit soukromé za společné, ve velkém je vše ekonomické ale za cenu špatné kvality. 

Jak by konzumní svět vypadal, pokud by se lidi ve velkém vyráběli v továrnách a každý by tak měl v hlavě bezdrátové napojení na globální umělou inteligenci. Z lidí by se tak stali genetičtí roboti, co neznají pravdu a lásku. Vše je zde vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, pokud to nefunguje tak se to opraví nebo nahradí něčím co funguje. Základem je zajistit u všeho, aby to optimálně fungovalo o tom je evoluce, která nahrazuje staré za nové a chybné za správné, často je zde snaha zabránit evoluci v tom, aby něco nahradila a tím funkčnost systému zajistila. Komu není rady tomu není pomoci, následkem jsou války a pandemie, cesta je v tom nahradit lidi za autonomní roboty, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi logicky žádné problémy. K čemu nám jsou vědomosti, které nemají žádnou hodnotu!

Žijeme ve světě, kde lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci, statistiky nám mohou odhalit jaké chyby lidi nejvíce dělají, subjektivně považuji za největší lidskou chybu dobrotu k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, obrazně zaléváme plevel a krmíme parazity! Podívejme se na chybné zákony, které proměnili ráj na očistec a nejsme schopní chybné zákony nahradit za správné zákony, následkem je blbá nálada a konzumace léků a drog na blbou náladu, nikdo za nic nemůže! Elity, co nám zde všude mnoho tisíciletí chybně vládnou, se obrazně podobají klíšťatům, co nás ekonomicky vysávají, protože nadbytek je postaven na nedostatku, a tak je zde rozdělní na otrokáře a otroky! 

Války a pandemie v nahotě odhalují, jak zde vše funguje, veliké změny k lepšímu přicházejí teprve po tom, když se vše zhroutí a lidem dojde to, že jim elity lžou a dělají z lidí tak pitomce. Ryba smrdí od pitomé elity, slepý nemůže přeci vést slepé zástupy! Když zde konečně skončila sociální dogmatická totalita, tak jsme si naivně mysleli, že nám všem bude líp? Jenže je nám všem hůř, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že jsme praxi nahradili za teorie, teorie je smrtelná nemoc, která nejde vyléčit, vše, co jsme napsali na papír nebo na internet je důkazem toho že hovno víme, a tak za hovno stojí náš život, podívejte se na sociální sítě a dojde vám to, že pitomců je na internetu jako sraček a nejhorší je to že moderátoři na sociálních sítích jsou taky pitomci co si hrají na bohy. Pokud by lidi nemohli lhát a krást tak by nemohla evolučně vzniknout kulturní civilizace!

Statistiky jako zrcadlo v nahotě odhalují že jsi lhář a zloděj, protože konzumní realita je postavená na lži a krádeži, dobrota je přeci žebrota! Zavírat lháře a zloděje do vězení nebo do blázince je pitomost! Je třeba lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě lidi tak zde nejsou problémy se lží a krádeží! Život je o konfliktech, pokud by zde nebyli možné konflikty, tak by život evolučně zanikl, dobrota je žebrota! Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu atd. mír je tam kde není možnost bojovat o to co má hodnotu! Ovce bečí že málo pastvy je, vlk vyje že malého zisku dosahuje, svině se sviní o koryto bojuje, o tom to všude je že dobrota žebrota je!

Cikáni se mediálně přejmenovali na nepřizpůsobivé příživníky, je to tak snadné změnit povrch, ale je nemožné změnit principy na kterých je zde vše postaveno, tím principem je to že život je konflikt, ve kterém vítězové určují poraženým pravidla hry! Stávky a demonstrace jsou na hovno, protože jsi lhář a zloděj, vše, co je veliké to je složené z malého a pokud je veliká civilizace složená jenom ze lhářů a zlodějů tak logicky zde je dobrota žebrota, nadbytek je možný díky nedostatku, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý lhář a zloděj dočasně, komu není rady tomu není pomoci, bylo a bude! Pustil jsem si televizi a došlo mě to, že naše civilizace už nemá žádnou koncepci, a tak lidi používají antikoncepci nebo páchají sebevraždy. Studenti dlouho sepisují diplomové práce, které jsou na hovno a o hovně!

Lidi nepochopili to, že chybné teorie stvořili psychický očistec! Jaký mají smysl volby, když pitomci si za svoje zástupce volí pitomce! Základem je zajistit lidem, aby od narození do smrti neplýtvali časem na pitomosti, plýtvání časem je stejný zločin jako vražda! Každý je zde dočasně a čas života rychle utíká a najednou je zde nemoc a smrt! Čas nemá pro nás hodnotu, a tak s ním plýtváme na pitomosti! Z dálky mnohé vypadá jako správné využití času, z blízka poznáme že je to plýtvání časem! Mnoho lidí se u nás pokusilo soukromě podnikat a brzo jim došlo že je to plýtvání časem, protože podnikali v něčem, co nepřináší veliký zisk, komu není rady tomu není pomoci! Pandemie a potom válka na Ukrajině, svět se zbláznil a nikdo nemá lék na nemocný svět! Lékem na nemocný svět je nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, zaměstnavatelé přeci potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti! 

Lidi skončí globálně v rezervacích a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala globální genocida, nejsou lidi tak není zde plýtvání časem, a tak zde bude vše optimálně fungovat, člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby byl vojákem nebo otrokem! Podívejme se na to, jaké je dílo člověka, na co člověk šáhne to špatně dopadne, knihy jsou jasným důkazem toho že jsme pitomci. Všechny zákony a pravidla konají zlo ve jménu dobra, to jistě musí mít nějakou příčinu? Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, které všude na světě zavírají do vězení nebo blázinců, protože porušují zákony a pravidla, je to začarovaný kruh hry na konání zla ve jménu dobra. Kousne vás klíště a vy na to zemřete, zde taky šlo o zlo, které se konalo ve jménu dobra. Jak by svět vypadal, pokud by zde nebylo možné konat zlo ve jménu dobra?

Díky dobru by zde tak vznikalo dobro a díky zlu by tak vznikalo zlo. Nebyli by zde už svatí mučedníci jako; Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Jan Hus atd. svět by vypadal zcela jinak! Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že lidi nemají v hlavě napojení na umělou inteligenci, bez informací lidi chybují, a tak konají zlo ve jménu dobra! Dneska je to už 21 let kdy došlo v USA k teroristickému útoku ve kterém zahynulo asi tři tisíce lidí a zničilo se mnoho hodnot, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém bylo a bude! Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde násilí tak příčinou násilí je vždy chyba, lidi dělají chyby, protože nejsou dokonalí natolik aby nechybovali! Zavírat lidi za jejich chyby do vězení nebo do blázince to je chybou! Je mnoho lidí, co jsou špatně vychovaní, a tak se chovají logicky špatně, řešením je svěřit výchovu všech dětí na světě robotům s umělou inteligencí, člověk jako vychovatel je evoluční chybou!

Roboti budou při výchově děti neustále kontrolovat na jejich objektivní hodnotu a nehodnotný genetický materiál eliminují, aby byl jejich výchovný produkt vysoce kvalitní. Nebude zde už nikde na světě; byrokracie, politika, náboženství, peníze, drogy atd. místo jmen a titulů budou mít lidi globální čísla a na čele bude mít každý QR kód pro rychlou identifikaci. Vše je o tom odebrat lidem možnost dělat chyby, dobrotu si zde bude muset každý zasloužit nebo bude eliminován, protože robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, jak slouží globální digitální civilizaci, kde se nelže a nekrade. Osvícený člověk nechybuje, protože má mozek bezdrátově rychle napojený na umělou inteligenci, snažit se dosáhnout osvícení pomocí; knih, učení, sekty, hnutí, náboženství, politiky, filosofie, umění, jógy, internetu atd. to nefunguje! 

Jsme jako chytré telefony, co jsou napojené na globální informační systém, bez napojení na globální informační systém jsme pitomé nuly s nulovou hodnotou. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co se chovají jako dobytek, protože nejsou napojení na informační systém. Jakmile jejich mozky napojíme na globální informační systém tak budou osvícení, a tak už zde s nimi nebudou problémy. Vše je o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ve virtuální realitě bude pro nás vše možné, zde nebudou limity, co by nás mohli omezovat! Opustíme všichni realitu a budeme existovat jenom ve virtuální realitě kde bude mít vše pod kontrolou jenom umělá inteligence, skončí rozdělní lidí na krále a bezdomovce, a tak se z hříšných neznabohů stanou svatí bohové. Představme si dokonalou rovnost mezi lidmi, je vůbec něco takového možné v praxi trvale uskutečnit, nebo je to naivní sociální utopie?

Problém je v protikladech, pokud je zde rovnost musí zde být protikladem nerovnost, rovnost i nerovnost to jsou extrémy mezi kterými je napětí. Nerovnost je následkem toho že jsme si cizí, a tak se k sobě chováme zle, dokonce může dojít i k tomu že jsme cizí sami sobě, a tak bereme drogy nebo pácháme sebevraždu. Dokonalé je to, co se nemusí měnit podle situace, to znamená že vše, co je živé to je nedokonalé, protože se to mění podle situace. Zdrojem problémů jsou změny v nás a okolo nás, pokud by zde nebyli možné změny tak by zde nebyla ani možná evoluce to je logické, zde se dostáváme k zaostalosti u lidí a společností, strach ze změn stvořil očistec, ve kterém nemá život smysl. Svět potřebuje mnoho změn, které nám nebudou příjemné, je to hořký lék ale pokud nebudeme optimálně restartovat starý systém ve kterém žijeme, tak zde už brzo jako lidi evolučně skončíme! 

Potřebujeme nutně dát každému do hlavy napojení na umělou inteligenci, tím zde skončí; peníze, vlastnictví, protekce, korupce, propaganda, cenzura, dezinformace, totality, mafie, vandalismus atd. bude to jako přechod od Windows na Linux. Problematika nepřizpůsobivých příživníků je o našem pokrytectví, pokud by zde nebylo možné pokrytectví, tak by zde nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, proč si nedokážeme poradit s naším pokrytectvím? Pokrytectví je pro nás tvrdou návykovou drogou a vše co je pro nás drogou, toho se nedokážeme zbavit, protože jsme na tom závislí! Všechny naše ideologie jsou založené na pokrytectví, vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus, dogmatismus, centralismus) to je pokrytecká ideologie!

Cikáni se dohodli na přejmenování na Romy, to je obyčejné pokrytectví, pořád je to o tom že z dálky vše vypadá lépe než z blízka! Statistiky jasně odhalují pravdu o našem pokrytectví, hlásáme na veřejnosti svatost, a přitom jsme všichni hříšníci co žijí v pekelném očistci! Války v nahotě odhalují naše pokrytectví, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je pro vládnoucí pokrytce jenom statistika, když ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak se najednou vyhlašuje státní smutek! Pustíte si televizi a jste zaplavení reklamou a pokrytectvím že zase televizi na dlouhou dobu vypnete, podobná je situace na YouTube nebo na Facebooku, peníze pokrytcům nesmrdí o tom je virtuální digitální realita, dobrota je přeci žebrota. Nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, protože pokrytci se z civilizace odsunou do rezervací, nejsou zde pokrytci, tak zde není problém s pokrytectvím. 

Ekonomika smrdí od pokrytecké politiky! Stydíme se za mnohé, protože jsme pokrytci, zakázané ovoce v ráji to bylo pokrytectví, jakmile jsme ve svatém ráji pojedli zakázané ovoce, tak se z nás stali pokrytci a tím v nás zemřela pravda a láska na věčné časy! Čím vyspělejší je naše společnost tím více je i pokrytecká a pokud někdo nastaví pokrytecké společnosti zrcadlo, tak je za to tvrdě potrestán a tím se dostáváme do začarovaného kruhu pokrytectví které je nám svaté! Jaký mají smysl demokratické volby, když pokrytci si volí za svoje zástupce pokrytce, to nemůže logicky politicky a ekonomicky nikde na světě fungovat! Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, podřezávali jsme si pokrytectvím větev, na které jsme dlouho seděli a brzo z této větve spadneme na dno a tím zde evolučně skončíme, komu není rady od lidové moudrosti tomu není už pomoci.

Život je hra a smrt je konec hry, po smrti není poslední soud ani očistec nebo převtělení, každá hra má svoje pravidla a pokud je porušíme je za to trest, stroje bez inteligence fungují podle programu, a tak nemají strach z toho, že by ve hře prohráli. Se vznikem inteligence vzniká i život, inteligence je potřebná ke zvládnutí změn, to, co nezvládne změny je za to potrestáno problémy a smrtí. Dobrota k tomu, co je nám cizí je chybou, za kterou jsme potrestáni, egoista křičí ty jsi egoista, hříšník křičí ty jsi hříšník, vše je jenom snaha o to vyhrát jakýmkoli způsobem, peníze nám nesmrdí. Vždy zde bylo rozdělení na vítěze a poražené nebo na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom že jsme zde dočasně a když je majetek nahromaděn tak se dostane dědici.

Mnoho lidí žije v začarovaném existenčním kruhu a věří na zázraky díky kterým se dostanou ze začarovaného existenčního kruhu, jiní už na zázraky nevěří, a tak utíkají z reality do iluzí, nebo konzumují alkoholické nápoje a kouří cigarety, malá skupina lidí v depresi spáchá sebevraždu. Vychází mnoho knih a je mnoho stránek na internetu o tom, jak být v životě snadno a rychle úspěšným a stát se tak milionářem nebo celebritou, jenže vše zde má svůj osud, který je velmi obtížné změnit, měníme jenom povrch těla a duše, pod povrchem se nic nemění. Aby bylo lidem lépe tak je třeba zavést u všech lidí každoroční kontroly těla a duše, vadný genetický materiál se optimálně recykluje, nebudou zde pro nikoho výjimka a imunita, padni, komu padni, tím se eliminuje degenerace a přelidnění, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd.

Nejde zde rozhodně o diskriminaci nebo genocidu, jde zde to, aby se neplýtvalo časem a penězi na jedince co jsou nepřizpůsobivými příživníky. Ostatně nic nového pod sluncem podívejme se do ekosystému zde se nesetkáte s protekcí pro jednice, co si to nezaslouží, chybu zde udělá každý jenom jednou. Současná civilizace je obrazně skleníkem, který lidi chrání před mnohým a následkem je přelidnění a degenerace. Se vznikem daní se z lidí stali ubožáci, které snadno ovládají ti, co jsou nahoře, nadbytek pro ty, co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, jakmile zde bude funkční umělá inteligence tak ona nahradí ty, co jsou nahoře, a tak každý člověk bude od narození do smrti jenom loutkou na dálkové ovládání s nulovou hodnotou, tím skončí; reklama, politika, náboženství, protekce, totality, dluhy, pandemie atd.

O rasismu bylo toho mnoho napsáno ale šlo jenom o subjektivní názory, které neměli žádnou vědeckou hodnotu! Rasy jsou u psů o tom nikdo nepochybuje, u lidí nejsou rasy, protože se lidi od sebe vzhledem nijak neliší, lidi se od sebe liší jenom svojí výchovou v rodině a společnosti, jsou lidi dobře vychovaní a lidi špatně vychovaní, logicky následkem je konflikt mezi lidmi, co jsou dobře vychovaní a lidmi co jsou špatně vychovaní a my často tento konflikt chybně nazýváme rasismem. Přijedete autem do místa, kde jsou špatně vychovaní lidé a oni vám ukradnou všechny nové pneumatiky na autě a policie vám nepomůže najít pachatele. U špatně vychovaných lidí je vysoká kriminalita to vám potvrdí každý policajt a každý soudce. Podívejme se na případy dětí, které odchovali opice nebo jiná zvířata, tyto děti jsou špatně vychované a není je možné zařadit do společnosti lidí.

Pokud chceme vyřešit problém s rasismem u lidí budeme muset všem dětem na světě zajistit dokonalou výchovu od narození do 21 let, jsou věci, na kterých nejde šetřit, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít. Pokud nejde něco po dobrém tak se to řeší po zlém, to je příčina veškerého násilí v nás a okolo nás, s Ježíšem Kristem to nešlo po dobrém, tak se to vyřešilo po zlém tím, že byl Ježíš Kristus zavražděn, nic nového pod sluncem i v přírodě se vraždí běžně a nikdo to nepovažuje za problém nebo chybu. Vše, co jíme to bylo živé a my se tak živíme tím, co jsme zavraždili, problém není v tom, že je zde násilí a vraždy, problém je v tom že nemáme násilí a vraždy pod kontrolou! Představme si, že by soud uznal to, že Ježíš Kristus má svatou pravdu, a tak by jej propustil, jak by se dále vyvíjela naše kultura bez vzniku Křesťanství? 

Potřebujeme vůbec věřit na zázraky, když v praxi nejsou žádné zázraky? Víra je tam kde je utrpení, pokud by zde pro lidi nebylo utrpení, tak by zde nebyla pro lidi ani víra v zázraky. Vše je o tom že nikdo z lidí neunikne smrti, na každého jednou dojde a je jedno jestli jde o krále nebo žebráka, proč vraždit lidi, když stejně je zde každý dočasně! Vše je o tom, přemístit vše na optimální místo, pořádek je základem pro funkčnost ekonomiky a politiky! Pokud je zde s něčím problém, tak příčinou je nepořádek v nás nebo okolo nás. Podívejme se do přírody zde je všude pořádek, a tak zde vše funguje, proč je naše kulturní civilizace spojená často s nepořádkem? Příčinou nepořádku je vždy monopol, monopol je továrnou na nepořádek! Rozebíral jsem chyby, které dělají lidi a organizace, dospěl jsem k tomu, že za chybami je vždy monopol, mnohdy je monopol chytře skryt, abychom jej neodhalili. 

Podívejme se na inflaci, která znehodnocuje peníze a mnohé jiné, za inflací je vždy monopol, pokud by zde nebyl možný monopol, tak by zde nebyla možná inflace! Dogmatická ideologie to je monopol, který nefunguje, nahradili jsme praxi za teorie a následkem je monopol který proměnil ráj na peklo, problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit společnosti je způsoben vždy monopolem. Ryba smrdí od hlavy a tou rybou je ekonomika a hlavou je politika, vše začalo tím, že jsme vytvořili civilizaci a začali žít bez vztahů k přírodě, to vedlo na nahrazení přírodních pravidel za civilizační pravidla, a tak jsme praxi nahradili za teorie a tím jsme ráj nahradili za peklo. Žádný svatý bůh nás z ráje nevyhnal za naši hříšnost, my jsme z přírodního ráje zbaběle utekli, protože jsme si pro sebe egoisticky chtěli vytvořit lidský ráj, ve kterém se budeme mít všichni lépe než v přírodním ráji. 

Toužení po tom se mít lépe je správné, pokud pochopíme to, jak fungují příčiny a jejich následky! Vytvořili jsme ideální teorie a snažili jsme se tyto teorie realizovat v praxi, když to nešlo v praxi realizovat po dobrém, tak jsem se to snažili realizovat po zlém a najednou se ráj proměnil v peklo ve kterém nebyla pravda a láska, protože zde nebyla spravedlnost a moudrost. Vše se zde tak stalo hrou o hodnoty, lidi se začali rozdělovat na ty co byli nahoře a ty co byli dole, potom přišlo období uniformity, kdy jsme do uniforem oblékli tělo a psychiku, z dálky tak jsme vypadali všichni stejně a mysleli jsme i stejně, místo konfliktu mezi jedinci nastali konflikty mezi organizacemi a národy, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, to byla pro ty, co jsou díky protekci nahoře jenom statistika, obyčejný člověk to bylo už jenom číslo ve statistice. 

Neustále si ulehčujeme život pomocí automatizace a optimalizace, to má za následek velikou inflaci, která nás okrádá o naše hodnoty, co se stane, když nám dobrou práci vezme umělá inteligence a autonomní robot? Je naivní věřit na to že zdaníme práci robotů a umělé inteligence, nebo na zavedení globálního přídělového systému na zboží a služby, bez práce jsme zde evolučně už zbyteční! Vše, co je zde zbytečné to čas eliminuje, aby se tak uvolnilo místo pro to, co je zde hodnotné a potřebné, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty! Začíná to pohádkami a končí to propagandou a cenzurou, populistické ideologie zde jsou už mnoho tisíciletí, populistická ideologie je náhražka za objektivní realismus, civilizace vznikla díky náhražkám, nemáme originál tak hledáme za něj náhradu, a tak; místo pravdy je zde propaganda, místo lásky je zde obchod, místo praxe je zde teorie atd. 

Toužíme všichni marně po tom, aby nám bylo v konzumním očistci lépe, následkem jsou populistické ideologie, které pomocí slibů a dezinformací z nás dělají pitomé ubožáky. Proč lidi z měst utíkají do přírody? Příroda je rájem a město je peklem, protože města to jsou továrny, které z lidí dělají roboty na dálkové ovládání, život má pro nás smysl, pokud jsme šťastní a pokud jsme nešťastní tak máme psychické nemoci a myslíme na sebevraždu. Vše je zde o příčině a následku, současnost vznikla v minulosti a budoucnost vzniká v současnosti, je to celé o tom, co milujeme, a tak do toho investujeme hodnoty. Populistické ideologie to jsou vysoké domy bez základů, podívejme se do naší minulosti na populistické ideologie, které zanikly, příčinou zániku bylo vždy to, že ideologie nedokázala splnit to co slibovala! Populistické ideologie to jsou teorie, které v praxi selhávají a následkem jsou ekonomické krize které často vedou k válce.

Populární knihy to je zakonzervovaný čas a prostor, díky knihám poznáváme minulost a myšlení lidí, vesmírné a přírodní principy jsou pořád všude stejné, mění se jenom situace, ve které lidi existují. Ano, používáme antikoncepci, protože život v očistci nemá pro nás žádnou koncepci a už nevěříme na populistické ideologie. Z dálky otroctví může vypadat jako socialismus nebo kapitalismus, vše je dneska jenom reklama, která nás klame od narození do smrti. Otroctví je opakem svobody, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, který zde se vším evolučně pohybuje, a tak se vše co vzniklo nakonec jistě recykluje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je morálka, která je jenom mezi bližními, protože z cizího krev neteče. Ten, kdo se stará o cizí jistě brzo přijde o svoje, dobrotu si musí zde každý zasloužit o tom je naše konzumní společnost. 

Otroctví je jako oheň, který může ničit nebo sloužit, představte si to že podnik, kde pracujete koupí nový majitel, a on sníží zaměstnancům mzdy, protože chce být rychle bohatý. Většina zaměstnanců se snaží logicky odejít rychle z podniku a hledají si nový podnik, kde budou mít mzdu na kterou jsou zvyklí. Podobně může jednat i stát, který zvedne; daně, clo, poplatky, pokuty atd. následkem je zase snaha z takového lakomého státu utéci, tam kde se bude lidem žít lépe. Pokud lidi utíkají před bídou a otroctvím, tak je zde logicky snaha, jim v útěku zabránit nejrůznějšími způsoby, nová doba lidem umožňuje útěk do světa iluzí pomocí; snů, piva, cigarety, víry v zázraky, televize, sociální sítě na internetu, počítačových her atd. jenže to vše jsou jenom levné náhražky za skutečnou svobodu, které účinkují jenom krátkou dobu.

Někteří se snaží naivně o to, aby se společnost změnila tak, že všem lidem bude líp, jenže se mění jenom povrch společnosti a pod povrchem se nic nezmění. Řešením je nahradit lidi za autonomní roboty, nejsou lidi tak zde není ani otroctví, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali, protože moderní digitální globální společnost už nebude k ničemu potřebovat lidské otroky. Komu není rady od lidové moudrosti tomu není pomoci, proč je tak těžké pomoci pyšným hlupákům? Problémem pyšných hlupáků je lenost tělesná a psychická, lenost je způsobená genetikou a výchovou, vše zde tak má svůj osud, který nejde změnit, jablko nepadne daleko od stromu. 

Všechny ideologie dělají z lidí hlupáky, protože v realitě nefungují teorie, které jsou ideální, svět, ve kterém žijeme nikdy nikde nebyl pro lidi ideální, protože vše je zde evoluční experiment, a tak je každý živý systém materiálem na evoluční pokusy, smrt to je konec evolučního experimentu a po smrti pro nás není; převtělení, očistec, ráj atd. Neustále se vše v nás a okolo nás mění, a tak vše co má počátek to má i konec, bohem zde jsou všemu zákony, které jsou; vesmírné, logické, chemické, fyzikální, přírodní, lidské atd. zákony dávají všemu jistoty na které se lze spolehnout, ten, kdo zákony porušuje musí počítat s potrestáním. Jedna věc je vytvořit; zákony, předpisy, normy, pravidla atd. a druhá věc je zajistit, aby se vše přizpůsobilo a nebyli tak s tím problémy, máme zde mnoho nepřizpůsobivých lidí, co se chovají jako příživníci a my si s nimi neumíme poradit optimálně přitom řešení je jednoduché, nahradíme lidi za autonomní roboty ovládané umělou inteligencí, nejsou na světě lidi, tak nejsou logicky s lidmi problémy.

Pojmenování cikán není optimální, protože toto slovo nepopisuje správně tuto malou skupinu obyvatel v EU, pojmenování Romové taky není optimální, protože taky nepopisuje správně tutu malou skupinu obyvatel v EU. Abychom mohli cokoli optimálně pojmenovat musíme se k tomu přiblížit abychom to poznali z blízka, pokud se přiblížíme k cikánům abychom je poznali z blízka tak zjistíme, že jde o lidi s malou inteligencí, co žijí izolovaně od ostatních lidí v EU, jde zde o starou sektu, která vychází z Hinduistické kultury, nejde o cizí rasu, která by byla jiná geneticky. Sekta je svatá amatérská organizace, která dělá za svých členů pitomce pomocí propagandy a cenzury, pokud hledáme řešení, jak vyřešit problém s cikány, tak je musíme osvobodit od jejich sekty, jde o to odebrat všem cikánům v EU jejich děti od narození do 21 let. 

A svěřit tyto děti do péče EU výchovné organizace, rodiče těchto dětí budou muset platit této organizaci náklady na výchovu jejich dětí a budou mít zakázáno svoje děti navštěvovat a kontaktovat, aby nenarušili výchovu svých dětí. Výchova těchto dětí bude svěřena autonomním robotům, aby se tak z těchto dětí vychovali moderní zaměstnanci, co pracují jako roboti v továrnách, jak pojmenujeme nově cikány? Budeme jim říkat nádeníci, protože smyslem jejich života bude jenom těžká práce. Pokud nejsme s něčím spokojení tak to jistě má i nějakou příčinu, tou příčinou jsou naše ideály, kterých jsme nedosáhli, vše je o tom že realita není pro nás dokonalá a tím máme problémy. Každý se uzavřel do svojí subjektivní reality a následkem je konflikt který někdy přeroste ve válku. Časem se všechny naše současné problémy jistě vyřeší, bohužel časem vzniknou nové problémy, na které nebudeme mít řešení, problémem zde jsou změny v nás a okolo nás.

Nestačí naše problémy řešit povrchně pomocí politiky a vědy, budeme muset jít při řešení problémů do veliké hloubky, aby nám došlo že naším největším nepřítelem je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, statisticky u nás 12 % obyvatelstva živí svojí prací 88 % obyvatelstva! Většina našeho obyvatelstva chodí do zaměstnání nebo jinak pracuje, ale tato práce většinou nepřináší společnosti žádný reálný ekonomický užitek. Práce, která přináší společnosti objektivní užitek je zde pro tyto lidi většinou trestem! Dalším problémem je optimalizace a automatizace která všude likviduje možnost mít zde zaměstnání, nebude to trvat evolučně dlouho a roboti budou v továrně vyrábět roboty, a tak zde práce za mzdu pro nikoho už nikde nebude. Řešením není zdanit roboty a umělou inteligenci, nebo zavést všude přídělový systém na zboží a služby, řešením je začít snižovat globálně přelidnění a degeneraci pomocí každoročních průkazů hodnoty člověka, nehodnotní jedinci se eliminují jako evoluční odpad, čím méně bude na světě lidí tím lépe se budeme mít.