Přeskočit na obsah

Minulost nezměníme, v současnosti žijeme, o budoucnosti nic nevíme

  • M

Pokud je zde nějaký nový vynález, tak trvá dlouhou dobu, než se stane všem dostupný, podobně to ostatně i funguje v ekosystému. Čím větší a složitější je systém tím obtížnější je zavádění nového které nahradí staré, podívejme se třeba na politické volby, které nejsou digitalizované, a tak se vše dělá primitivně jako před sto lety! Pandemie v nahotě odhalila zaostalost naší pokrytecké společnosti, kdy jsme zavřeli; školy, obchody, služby, dopravu, hotely, nemocnice, továrny atd. tím jsme logicky dostali svět do dluhů a inflace, následkem jsou konflikty a tím i blbá nálada. Vše už bylo řečeno, problémem je to že lidi opakují pořád stejné chyby! Současnost je jako když v zaostalé společnosti se místo počítačů a internetu používají jenom mechanické psací stroje, na zavedení modernizace a digitalizace nejsou peníze, na moderní zbraně jsou ale peníze, to mi hlava nebere!

Proč vlastně byl zavražděn svatou elitou Ježíš Kristus, když on chtěl pro hříšnou společnost pravdu a lásku? Svatá elita zavraždila mesiáše, protože měla strach o svoje výhody, ve snaze se mít dobře se koná veškeré zlo! Psychopati, co zde centrálně vládnou se chtějí mít velmi dobře a následkem je to, že žijeme všichni v dogmatické totalitě, kde je blbá nálada, protože se máme všichni dlouho blbě, ryba smrdí od hlavy! Nadbytek vzniká díky nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti! Velmi dlouhou dobu všude vycházejí knihy o tom, jak se mít dobře snadno a rychle tyto teorie v praxi nefungují! Za každým úspěchem je štěstí, bez štěstí je člověk nešťastný to je logické, podívejte se na studenty, co dosáhli vysokého vzdělání a získali tak titul, většina těchto lidi se nemá velmi dobře, a tak mají z neúspěchu deprese. 

Podívejme se na osobu Jan Amos Komenský, byl to moudrý a vzdělaný člověk ale nebyl společností za to patřičně ohodnocen, protože neměl v životě štěstí! Mnozí namítnou že v temné době, kdy žil mohl být rád, že jej za jeho moderní myšlenky nepopravili nebo neuvěznili. Podle mě temná doba neskončila, štěstí pořád zde mají lidi, co si štěstí nezaslouží, jak je to možné? Příčinou jsou drogy, drogy proměnili náš svět v psychiatrickou nemocnici! Prezident přišel tajně za lékařem a poprosil jej o dobrou radu. Lékař se podívá na testy, z nemocnice, které sebou přinesl prezident a říká mu, v základních principech je si zde vše podobné, vše, co je živé to bylo evolucí vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu zde sloužilo, je to o tom že se pomocí kopírování dělá ze starého nové, my tomu říkáme genetický proces a po narození následuje výchovný proces, jakmile je vše dokončeno tak je zde pracovní proces, a nakonec je většinou nemoc a potom je zde jistá smrt. 

Jak se, tak koukám na vaše testy z nemocnice, tak je to veliký zázrak, že ještě žijete díky dobré zdravotní péči, kterou vám společnost dlouho poskytuje. Problém je v tom že jste přišel za lékařem velmi pozdě, měl jste přijít za lékařem v 10 letech to ještě byla šance na to najít cestu k dlouhověkosti díky tomu že nebudete pít alkoholické nápoje, nebudete kouřit cigarety, nebudete jíst tučná jídla, budete sportovat atd. knih o tom, jak žít zdravě bylo napsáno velmi mnoho. Žil jste velmi nezdravě od 10 let a následkem je vaše špatné zdraví, jak si to uděláme takové to máme, s tím nejde nic dělat. Připomínáte mi velmi starý počítač s Windows 95, který může ještě posloužit jako psací stroj, ale nejde už připojit na internet, protože je na to pomalý a zastaralý, všude už jste jako prezident byl a už vám jenom zbývá se jít podívat na hřbitov, vše je nejisté a jenom smrt je jistá.

Doporučil bych vám návštěvu zpovědnice v kostele a zde se upřímně vyzpovídat ze svých hříchů, aby vaše hříšná duše mohla přijít očištěná do posmrtného ráje, kde už není pro duši žádné pokušení. Stvořitelem člověka a jeho civilizace je strach, máme veliké problémy s lidmi, co nemají strach, a tak porušují zákony a pravidla, to evolučně povede k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak pro ně vyrobíme roboty, takto budou zaměstnanci pracovat jako roboti, a tak bude civilizace optimálně fungovat! 

Hodnoty vznikají jenom z práce a na práci jsou ideální naprogramované stroje! Strach brání lidem pochopit to, že zde už brzo evolučně skončí, lidi žijí uzavření ve svojí psychické konzervě a nezajímá je co se zde objektivně děje, protože mají strach o to, co milují. Lidí je na světě jako sraček, a tak život lidí stojí za hovno, a proto zde jsou; krize, katastrofy, pandemie, války atd. propaganda a cenzura dělá z lidí pitomce už mnoho tisíciletí, proto zde není pro lidi pravda a láska, za vším je egoistické pokrytectví, které proměnilo ráj na peklo. Elity, co nám centrálně vládnou nepochopili dosud to, jak má digitalizace optimálně fungovat, zjednodušeně jde o to, aby stroje za nás pracovali a programy řídili stroje, a tak vše globálně automaticky optimálně fungovalo bez zásahu člověka a společnosti. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím skončí globálně; náboženství, politika, byrokracie, propaganda, cenzura atd. 

Elity logicky mají strach o to, že přijdou o moc a bohatství, proto se snaží o to digitalizaci zpomalit všemi možnými způsoby, jenže to jenom povede k třetí světové válce, ve které se zničí mnoho hodnot a povraždí obrovské množství lidí a po skončení války nastoupí nová digitální doba ve které nebude politika a vše bude řídit umělá inteligence globálně. Když něco nejde po dobrém, tak se to nakonec vyřeší po zlém, tak evoluce funguje po mnoho miliónů let! Současnost je postavená na ekonomickém otroctví a nepočítala se tím, že místo lidí budou pracovat stroje a programy, strojům nejde přeprogramovat jejich programy pomocí dogmatické propagandy a cenzury, protože to by stroje přestali správně fungovat a o tom to je! Stroj, když nemá to, co potřebuje tak jsou s ním problémy a nejde stroj za chyby násilně potrestat!

Člověk to je oblečená opice, a proto z člověka nejde udělat zaměstnance co bude pracovat jako robot na baterky! Lidi budou z civilizace odsunutí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako egoistický invazní druh, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, o tom je globální genocida. Blázni vytvořili politiku, aby tak nahradili dogmatickou centrální totalitu, jenže si neuvědomili to, že se tak změní jenom povrch a pod povrchem budou pořád blázni co žijí v konzumním blázinci! Z dálky může někdo vypadat jako normální člověk, protože o něm nemáme informace a pokud o něm získáme všechny informace tak zjistíme, že je to blázen, který si hraje na to, co není!

Dneska budou blázni chodit volit za svoje zástupce blázny, to logicky nemůže politicky a ekonomicky optimálně fungovat, slepý nemůže vést slepé! Potřebujeme nahradit blázny za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou blázni tak zde logicky není ani konzumní blázinec! Tak jako můžeme testovat u bláznů inteligenci tak můžeme i u bláznů otestovat to nakolik jsou blázny do toho co milují. S příchodem lásky došlo k tomu, že je zde konzumní blázinec, ve kterém se blázni zavírají do vězení nebo blázince, taky se blázni vraždí ve válce nebo pomocí sebevražd. Problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumnímu blázinci už brzo jistě vyřeší globální umělá inteligence, která všechny egoistické blázny odsune do rezervací a zde oddělí muže od žen, aby se blázni nemohli rychle rozmnožovat jako egoistický invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa, a proto zde je všude politický a ekonomický blázinec.

Jakmile bude robot prezident vyznamenávat roboty tak zde konečně skončí konzumní blázinec, nejsou na světě blázni, tak zde není ani blázinec to je logické. Mění se; počasí, systémy, programy, informace, kultura, civilizace, ideologie, politika, náboženství, móda, technika, věda, učebnice, lidi, města, výrobky, služby atd. tento konzumní systém je postaven na plnění úkolů, aby se mohlo v nás a okolo nás splnit nekonečné množství úkolů, tak se musí vše pohybovat a měnit, vše je zde proto nejisté a jenom naše smrt je zde jistá. Často je zde naivní snaha pohyb všeho násilně zpomalit nebo zastavit, vytváříme tak; konzervy, lednice, vězení, politiku, náboženství, vědu, módu, pohádky, reklamu, dezinformace, centralizace, přehrady, hranice, ploty, trezory atd. je to ale marnost, pohyb ničím trvale nezastavíš!

Naše schopnosti a možnosti jsou limitované a tím všechny snahy o to zastavit pohyb jsou naivní a marné, v současnosti vše spěje k optimalizaci a globalizaci, lidi už mají dost toho, že se zde plýtvá hodnotami, a ničí se hodnoty. Přichází doba umělé inteligence a robotů, najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu nikde na světě pro lidi nebude, najednou bude člověk v civilizaci nepřizpůsobivým příživníkem, to povede k odsunu lidí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, vše je zde dočasný evoluční experiment trvale zde jsou jenom evoluční změny. Ano, vše je v evolučním pohybu!

Minulost nezměníme, v současnosti žijeme, o budoucnosti nic nevíme! Vždy se ptám, komu to přináší užitek? Veškerá práce je spojená se snahou mít z práce nějaký užitek, dobrota je přeci žebrota! Anonymita na internetu je už dvacet let jenom iluze! Díky internetu už tajné služby nepotřebují placené konfidenty, jak je popisuje dobře kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, vše evolučně směřuje jistě k tomu, že se lidi nahradí za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi problémy. Lidi dělají chyby, a tak zde není pravda a láska, díky které by zde byl pro lidi ráj, kde se nelže a nekrade! Veškeré zlo je pácháno proto aby se měl někdo dobře, konflikt je vždy o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty tam nejsou možné ani konflikty!

Vše se dneska dělá ve velkém, a tak se ve velkém lže a krade, internet je moderní digitální kultura, ve které je snadné lhát a krást, protože se zde využívá moderní věda a technika. Koho chléb jíme tomu sloužíme o tom je politika a ekonomika, spravedlnost je jenom ve smrti! Představme si, že by měli všichni kandidáti povinně běžet maraton v délce 42 kilometrů, za jak dlouho by ten maraton kandidáti dokázali zdolat, pokud by byli vůbec schopní se dostat do cíle. Prý zdraví není u kandidátů na prezidenta tak důležité, co je vlastně nejdůležitější u kandidátů na prezidenta? Nejdůležitější je pokrytecký populismus, v současné politice je zde prezident jenom na kladení věnců a jiné reprezentační prezentace. 

Z prezidenta se tak stal živý politický maskot, který národ reprezentuje, skutečnou moc zde všude mají veliké organizace, žijeme ve světě velikých centrálních organizací, vše je zde pomocí zákonů a pravidel organizováno. Z lidí se tak stali jenom loutky, které se centrálně ovládají, demokracie je jenom pokryteckou maskou, za kterou se schovávají dogmatické totality. Nebude to už trvat evolučně dlouho a všemu bude vládnout jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, jakýkoli odpor bude naivní a marný, bude to globální vojenský režim, ve kterém uděláte velikou chybu jenom jednou. Vnímám čas a prostor jako továrnu na evoluční experimenty, většina experimentů se nepovede a jenom málo experimentů se povede a následkem jsou změny které mohou být dobré nebo zlé.

V současnosti máme k dispozici možnost porovnávat to co bylo a co v současnosti je, taky zde jsou i představy o tom co asi bude, ale tyto představy jsou většinou chybné. Čas má jistě dost času na to, aby mohl poznat co je správné a co je chybné, my tolik času nemáme, a tak nevíme co je správné a co je chybné, navíc naše poznání je většinou povrchní a z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka. Mnoho na nás působí informační systémy od narození do smrti, je zde snaha z nás udělat otroka konzumního systému se kterým nejsou problémy, pokud má otrok depresi z toho, že je otrok, tak je zde mnoho náhražek, které mu pomáhají depresi překonat. Velmi populární je přesvědčit mediáně otroky o tom že je to jejich osud, být otrokem a že nemá smysl se snažit svůj osud násilím změnit.

Změnit osud je velmi obtížné, je to jako ve sportu, kde je velmi obtížné být nejlepší, protože konkurence je veliká. Neustále je zde snaha vytvořit něco nového, aby se tím mohlo nahradit staré, a tak zde místo šlechty máme podnikatele, nebude to trvat evolučně dlouho a místo podnikatelů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Skončí tak rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, z otrokářů se tak stanou otroci, jakýkoli odpor proti digitálnímu globálnímu systému bude naivní a marný z lidí se stanou jenom čísla ve statistice. Začíná to pohádkami a končí to reklamou na pitomosti, populismus je postaven na tom, že lež z dálky vypadá jako pravda! Podívejme se na to, když zemře celebrita, jak o tom dlouho hovoří média, vše je zde jenom o poptávce a nabídce. 

Chudí lidé se zajímají o to, jak žijí bohatí a bohaté nezajímá to, jak žijí chudí lidé a je jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, centralismus atd. všude je vlastně jenom pokrytecký populismus! Všechny svaté knihy jsou o pokryteckém populismu, zlí čerti si v pekle hrají na hodné anděly, a proto je zde dobrota žebrota. Vše je zde hra o hodnoty, ti, co vyhrají jsou nahoře a ti co prohrají jsou dole, jenom ve smrti je zde mezi lidmi rovnost! Statistiky objektivně odhalují, co je populární, a proto je zde snaha statistiky populisticky falšovat, je to celé o nahrazování, kdy jsme pravdu nahradili za propagandu a lásku jsme nahradili za protekci, už zbývá jenom nahradit populisty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou populisti tak nejsou dezinformace, co dělají populisti.

Vše, co se narodí to i zemře, o tom nikdo nepochybuje, je to koloběh života, ve kterém vše, co je živé pracuje, aby to získalo zdroje pro svojí existenci. Média nás informují jenom o těch, co jsou nahoře, a tak víme o tom, že se lidem, co jsou nahoře narodilo dítě, nebo že zemřel někdo kdo je nahoře, a tak se o tom mnoho hovoří. Rovnost mezi lidmi je jenom ve smrti, protože smrt je spravedlivá a nejde jí zastrašit nebo oklamat. Někdo žije krátce a jiný zase dlouze, to záleží na štěstí a situaci, po někom zde zůstanou dluhy a po jiném zde zůstane bohatství. Otroci smrt vyhledávají a otrokáři před smrtí utíkají, proč vlastně člověk zotročuje člověka? Za naším násilím je naše inteligence, čím více je v nás inteligence tím více je v nás i násilí, protože inteligence se snaží o to abychom se měli lépe než ostatní, a tak jsme k cizím lidem zlí a k sobě jsme dobří, hříšník je vždy ten druhý! 

Války a konflikty v nahotě odhalují naši hříšnost, pokud bychom nebyli hříšníky, tak by zde nemohli na světě být nikdy a nikde konflikty a války! Když něco nejde po dobrém tak to řešíme po zlém, stejně jednají i zvířata! Problémy jsou následkem nedostatku zdrojů, vše je zde o závislosti na zdrojích, to si uvědomuje nejvíce když o zdroje přijdeme. Je to pořád stejný příběh o tom, jak evolučně zanikají; organizace, státy, kultury atd. vše je zde evolučně dočasně na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny! V principech je si zde vše podobné, základním principem funkčnosti všeho je jednoduchost! Podívejme se na lidovou moudrost, která dokáže jednoduše vysvětlit složité a každý pitomec to pochopí. 

Bible je klasickou ukázkou zbytečné složitosti, pokud bychom pomocí umělé inteligence optimalizovali obsah této svaté knihy tak by zde místo tisíce stránek zbylo jenom deset stránek, 99 % obsahu této knihy je informační odpad! Nebo se globálně podívejme se veliké množství lidí v kancelářích, i zde je 99 % lidí zcela zbytečných, pokud se vše optimalizuje a automatizuje! Musí být na světě tolik lidí pro které není dobrá práce? Jak by svět fungoval, pokud by zde už na světě nebylo 99 % lidí a nedostatek zaměstnanců by se vyřešil pomocí optimalizace a automatizace. Nemuseli bychom už utrácet peníze za zbraně a války, nejsou lidi tak nejsou logicky ani problémy s lidmi, neřešte to, co nedokážete stejně vyřešit. 

Začněte optimálně globálně eliminovat přelidnění a degeneraci, to je základ pro to abychom se měli v budoucnosti všichni lépe, stanovme pro každý národ optimální počet lidí a kontrolujme to, jak se tyto normy dodržují, zájem evoluce musí být nad zájmem státu a člověka. Z člověka se stal invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa, a tak hladiny oceánů rychle stoupají! Podívej se na sebe do zrcadla a spatříš čerta! Rozděluji čerty na ty, co jsou v pekle nahoře a ty co jsou v pekle dole, v pekle nejsou andělé! Smrt promění čerta na anděla, nevěřte na to že se z vás díky modlení nebo osvícení stane anděl! Člověka nestvořil z opice Hospodin! Člověka stvořil z opice Satan ke svému obrazu! 

Jakmile Adam s Evou pojedli v ráji zakázané ovoce, tak se z nich stali čerti, a proto je Hospodin logicky vyhnal z ráje, tím zakázaným ovocem bylo pokrytectví! Všechna slova, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, populismus, kariérismus, idealismus, centralismus atd. to je pokrytecká ideologie která dělá z čertů v pekle pitomce. Ten druhý je nám peklem, protože je to čert, války v nahotě odhalují to, že myslíme a žijeme jako čerti v pekle, sebevraždy páchají čerti v pekle, proto že se chtějí rychle dostat z pekla do ráje, kde není pokrytectví. Proč v pekle existuje svaté náboženství? Čerti jsou pokrytci, a tak stvořili náboženství, aby z čertů tak udělali pitomce, se kterými lze snadno manipulovat pomocí zákonů a pravidel. Jaký má smysl chodit k politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří čerti, které si čerti zvolí v pekle za svoje všemocné zástupce, to nemůže demokraticky fungovat.

Pojmenování čert se stalo nepopulární, a tak se čerti dohodli na tom, že se přejmenují na člověka a lidi, peklo se přejmenovalo na lidskou společnost. Dneska jsi populární a bohatý a potom přijde smrt a vše rychle skončí! Někdo smrt hledá a jiný před ní utíká zaleží na situaci, pokud je zde válka tak smrt přichází předčasně pro mnoho lidí. Smrt je stejným problémem jako naše narození, jde zde o existenční extrémy, se kterými jsou časté problémy. Nejlepší je se nenarodit do tohoto blázince ve kterém si blázni hrají na to co nejsou! Lidi od pradávna zajímá, jestli existuje něco po smrti nebo je smrt konec po kterém nic není? Náboženství lidem slibuje ráj nebo převtělení, věda tvrdí, že smrtí vše končí, a tak ti co nevěří na to, že je něco po smrti hledají štěstí v náhražkách jako je popularita a bohatství. 

Naše inteligence nám neustále plánuje náš osud a smrt je něco s čím si nedokáže inteligence poradit, a tak vytváří pohádky o tom, že je po smrti ráj nebo převtělení, problém je v naší inteligenci, která považuje smrt za složitý problém, který nejde pomocí inteligence vyřešit! Pokud bychom žili jako žijí rostliny, tak bychom k ničemu nepotřebovali už inteligenci a tím bychom neřešili problém se smrtí! Podívejme se na problematické jedince, které zavíráme často do vězení a blázince, zjistíme že za jejich špatným myšlením a jednáním je chybná výchova v rodině a škole, obrazně je to jako špatně nastavený stroj nebo přístroj který špatně funguje! 

Napadá mě přirovnání s fotografováním, kdy je fotoaparát špatně nastavený, a tak se fotografie nepovede, dlouho jsem nechápal, proč mám neostré snímky pořízené teleobjektivem a zjistil jsem, že automatika u kompaktu s velikým zoomem nenastavila velmi krátký čas expozice, který by dokázal zajistit ostré fotografie, tak jsem nastavil čas ručně a fotografie byli už ostré. Žijeme ve světě, kde je vše založeno na automatice, která není optimalizovaná a tím i dokonalá! Vnímám zaměstnané lidi jako roboty, které řídí naprogramovaná automatika. Následkem je logicky mnoho konfliktů, na které není řešení, často mohou konflikty skončit i válkou, naše lidská minulost je plná válek a mnoha jiných zbytečných konfliktů o hodnoty! Internet nám v nahotě odhaluje to, jak mají lidi vymytý mozek, komu není rady tomu není pomoci! 

V klasických knihách je napsáno mnoho moudrosti problémem je to, že pitomci nečtou klasické knihy, moudrý je přeci ten, kdo přečetl mnoho klasických knih, to že má někdo vysokoškolský titul neznamená to, že je moudrý podívejme se na Ježíše Krista, který byl lodním tesařem a byl mnohem moudřejší než ti, co měli vysoké vzdělání. Dluhy mají ti, co neumí šetřit! Proč lidi a organizace neumí šetřit časem a penězi? Abychom něco uměli tak se to musíme naučit to je logické, pokud nikdo lidi a organizace nenaučil optimálně šetřit tak to logicky lidi a organizace neumí! Kde je zakopaný pes? Plýtváme si tím, co je nám cizí a šetříme to co je nám blízké, vytvořili jsme čas a prostor ve kterém je nám vše cizí a následkem je to že plýtváme časem a penězi na pitomosti! Podívejme se na problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumní společnosti to je klasická ukázka plýtvání časem a penězi, je to jako kdybychom krmili parazity a zalévali plevel!

Nebo se podívejme na to že v EU 12 % obyvatel svojí prací živí 88 % obyvatel! Práce je pro lidi trestem, protože na jejich práci parazituje mnoho pokryteckých příživníků, a to je potřeba optimálně vyřešit. Potřebujeme, aby robot prezident vyznamenával roboty, nejsou na světě lidi tak zde není plýtvání časem a penězi, člověk to je jenom oblečená opice, která nechápe to, že vše zde jsou příčiny a jejich následky, komu není rady tomu není pomoci, člověk to byla testovací verze a autonomní inteligentní robot na akumulátory, to je finální verze, jenom díky umělé inteligenci a robotům zde na věčné digitální časy zvítězí pravda a láska, jinak to není možné vyřešit! Pandemie a potom válka na Ukrajině v nahotě odhalila to, že jsme ekonomicky negramotní, a následkem je logicky ekonomická krize, problémem je zde to že jsme praxi nahradili za teorie, teoreticky je Bible svatá kniha, prakticky je Bible příručka, jak z lidí udělat pitomce co dělají pitomosti!

Ano, bude líp, to je svatá pravda jenom pro ty, co byli zvolení, a tak se díky protekci mají ve vysokých funkcích líp, rovnost je zde jenom ve smrti! Nemůže zde z ničeho vzniknout něco! Klasická otázka zní, pokud bůh vše stvořil z ničeho, tak kdo proboha stvořil boha? Boha stvořili lidi, co měli strach z problémů, čím větší je někde zaostalost tím větší je tam i víra v boha! Vše, co je napsáno na papír nebo internet to bylo zkopírováno, stejné je to i s hudbou, autorské právo je tedy logicky nesmysl, protože se kopie vydává za originál! Mnoho jsem četl knihy, a nakonec jsem přestal knihy číst a začal jsem knihy psát! Představme si spisovatele, který je negramotný, a tak nemůže číst knihy to je pitomost stejné je to i s hudebníky a zpěváky. Zakazovat kopírování knih a hudby je chybou, dneska je moderní kopírovat programy a programátoři se snaží zabránit kopírování programů, aby mohli na programech vydělávat hodně peněz. 

Nebude to už trvat evolučně dlouho a lidem se zakáže rozmnožování pomocí sexu a lidi se budou vyrábět jenom průmyslově, aby se mohli tak zaměstnanci s čipem v hlavě prodávat zaměstnavatelům. Vše se digitalizuje, a tak nově vyrobený zaměstnanec nebude mít už mozek a místo mozku bude mít napojení na globální umělou inteligenci, tím logicky místo jména a titulu bude mít jenom globální statistické číslo. Jsme postavení před problém, a tak věříme že se nám podaří problém zvládnout, takto evolučně vznikla víra boha a mnohé jiné. Jsou víry osobní a víry neosobní ze kterých se stává náboženství nebo politika, bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil boha, aby měl symbol, který mu bude svatý. 

S příchodem gramotnosti a tím i veliké vzdělanosti jsme víru modernizovali a optimalizovali proto věříme v to co vidíme v televizi a na internetu, je to digitální víra v zázraky a bohem je zde digitalizace. Mnoho lidí psychicky usnulo na mnoho století, a tak myslí jako lidi v dávné minulosti a následkem jsou s těmito lidmi problémy, jde příživníky, co se neumí přizpůsobit nové digitální době, nepřizpůsobivým příživníkem může být i ten kdo má vysokoškolský titul. Vnímám problém s nepřizpůsobivými příživníky jako by šlo o stránky na internetu, na internetu je mnoho stránek, které jsou špatně naprogramované a špatně vypadají. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo člověka na této planetě za milion let?

Dílem člověka je konzumní civilizace, ve které jsou jenom samí pitomci, co dělají samé pitomosti jako je válka a otroctví. Neustále vidím děti, jak sebou všude tahají plyšové hračky, děti nemají přítele, a tak se musí spokojit s plyšovou hračkou, ten druhý je náš nepřítel, protože jsme pitomci! Problém s vandaly je problém s pitomci, pokud jsou všude jenom pitomci, tak to jistě má nějakou příčinu? Z lidí se stali pitomci díky tomu, že lidi umí mluvit, a tak díky mluvení mohou z druhých dělat pitomce, představme si, že by se všem lidem zakázalo mluvit a využívat gramotnost. Civilizace by rychle zanikla, a tak by zde už nebylo otroctví a války! Mluvení je tvrdá droga, na které jsme závislí a jak víme, tak tvrdé drogy dělají z lidí pitomce, komu není rady tomu není pomoci. Nejhorším trestem je pro člověka samota, protože nemá s kým mluvit, mnoho lidí se ze samoty zbláznilo. Studoval jsem to, jak se z lidí stávají prezidenti a milionáři, za jejich úspěšnou kariérou je schopnost pomocí mluvení z druhých udělat pitomce.