Přeskočit na obsah

Města a vesnice v Rusku budou brzo bez lidí

  • M

Rusové si neuvědomují sílu svého nepřítele, jejich nepřítel má k dispozici tajné zbraně o kterých nikdo neví že vůbec existují, je třeba konečně tyto přísně utajené zbraně v praxi otestovat aby ti co mají chuť válčit a zabírat cizí území tato chuť na dlouhou dobu přešla. Bude to něco jako když dopadla na Hirošimu a Nagasaki atomová bomba a následkem byla kapitulace Japonska.

Tyto tajné zbraně jsou mnohem ničivější než byli atomové bomby, nechci zde vyzrazovat specifikace těchto tajných zbraní aby se nepřítel takto mohl nějak připravit na obranu před těmito zbraněmi. Rusko nebude mít čas na to aby se nějak začalo bránit bude to bleskový úder po kterém nikdo z lidí v Rusku nepřežije a přitom se nezničí příroda ani domy a továrny.

Eliminují se jenom lidi a zvířatům a rostlinám se nic zlého nestane, najednou z Ruska zmizí lidi a to i ti co jsou ukrytí hluboko pod zemí nebo jinak. Zmizí dokonce i Rusové co jsou právě mimo Rusko, nikdo z Ruských občanů nebude moci nikam zbaběle utéci aby se mu nic tak nestalo.

V principu je zde vše jenom program a databáze, stačí jenom zadat správný příkaz do GVKB systému, vymaž z globálního systému všechny Ruské občany a program vymaže za sekundu z databáze všechny Ruské občany a nezbude po nich ani prach a popel, prostě se dokonale vypaří, pro nikoho nebudou výjimky a imunita.