Přeskočit na obsah

Čistit a vyčistit, vědět a nemyslet, léčit a vyléčit, kontrolovat a recyklovat

  • C

Rodina byla a bude základem života lidí, pokud díky krizím se rodiny rozpadají, je třeba se ptát, co je prioritní příčinou těchto krizí? Heslo za vším jsou peníze, zde je nejčastější příčinou krize a rozpadu rodiny, snaha parazitovat na druhém, je v manželství stínem, před kterým žádné manželství neuteče.

Faktem je to, že existuje mnoho lidí, co se pro manželství vůbec nehodí, bohužel tito lidé umí hrát pokrytecké divadlo, aby ulovili tak partnera, a mohli na něm potom egoisticky parazitovat. Je naivní si myslet, že lze takového partnera převychovat, to nefunguje, čím dříve takové manželství ukončíte, tím lépe uděláte. Jak poznáme lidi, co se pro manželství vůbec nehodí, poznáme je podle jejich priorit, proto je zde snaha tyto chybné priority utajit a je obtížné poznat u těchto lidí jejich chybné priority.

Z díla se pozná tvůrce. Parazit neumí vytvořit hodnotné dílo, on umí jenom parazitovat, jednoduchým testem je požádat druhého, aby uvařil podle kuchařské knihy jablečný štrúdl, nebo aby udělal obalovaný řízek s bramborem a bramborovým salátem, ovšem je třeba si dát pozor, aby to za vašeho partnera, nevařil někdo jiný.

Často lze slyšet, já jsem muž, a tak nemusím umět vařit, nebo do ženy, na vaření stačí přeci použít polotovary, lenost je u parazitů v manželství běžná a manželství kde je jeden hloupý lenoch to nefunguje, důvěřuj, ale nejprve v kuchyni prověřuj, jestli umí vařit, a jestli umí opravit to co je rozbité. Nejhorší je že lžeme sami sobě, mohli bychom s klidem říci, že pravda je v lidské kultuře už jenom iluzí, když někdo tvrdí, že má pravdu, tak je druhým jenom k smíchu. Pokrytecké vlády lžou pracujícímu lidu, jako by si tiskli na rotačkách svatou pravdu.

Zdrojem lidské hříšnosti je pokrytecké lhaní, příčinou je zde toužení po úspěchu, co na tom že nadbytek vytvoří nedostatek. Nacismus nám ukázal, jaké jsou následky toho, když se lež stane zde králem, nejde sloužit pravdě a lži současně, většina lidí si vybere lež, pravda je přeci jako cibule a nutí nás k pláči.

Jsme zbabělci, co utíkají před pravdou do světa lží, jenže ve světě lží nejde žít trvale a musíme se zase vrátit do světa pravdy a zde spatříme to, že jsme programově řízený dočasný evoluční proces, vše bylo evolučně vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, jsi obrazně jenom utažený šroub ve velikém evolučním stroji a tvoje smrt, to je nahrazení starého šroubu za nový šroub. Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si nuly, hrají na veliká čísla.

Svět lidí to je globální nemocnice, nemocný zde léčí nemocné, lidské zdraví to je iluze, už brzo ale bude vše jinak, místo nemocných lidí, zde budou GVKB roboti, co nemohou onemocnět, takto pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží. Pokud si přečtu v knize nebo na internetu informace o tom, co je to pravda a láska, tak těmto informacím nerozumím, buď jsou ty informace chybné, nebo já mám chybné chápání?

Tento svět je přeci stroj a každý inteligentní systém je jenom bezvýznamným dočasným šroubkem, v tomto stroji, stroj k ničemu nepotřebuje pravdu a lásku, to jsou jenom dogmatické iluze, které nemají nic společného s ekonomickou realitou stroje.

Mnozí řeknou, já nejsem šroubek, ale já jsem prezident nebo ředitel, čas ale jasně ukáže to, že nejsi prezident nebo ředitel, ale že jsi evolučně jenom šroubek, ve velikém evolučním stroji. Hlupáky je snadné oklamat, ale čas už nikdo neoklame, čas má na vše dost času, prezident nebo ředitel, to je jenom šroubek, co je zašroubovaný nahoře, a tak si o sobě ten šroubek myslí, že je něco více než šroubek, co je dole.

Osud rozhodne o tom, kam se který šroubek zašroubuje a jak se utáhne, šrouby, co jsou dole, jsou silně utažené, a šrouby co jsou nahoře, nejsou utažené, a tak se mají dobře. Smrt to je nahrazení starého šroubu za nový šroub, staré šrouby se recyklují, z prachu vše vzniká, a v prach se to navrací, o tom to zde je. Ano, nevím, co je pravda a láska, jsem jenom malý šroubek ve velikém stroji, vím jenom to, že nic nevím, vše z dálky, vypadá jinak než z blízka.

Dokud pravdu a lásku na vlastní oči nespatřím, tak neuvěřím, nejdříve prověřuji, a potom důvěřuji. Pokud není vše v nás a okolo nás správné tak musíme začít s; aktualizováním, optimalizováním, restartováním, opravami, změnami atd. nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit humanitní dogmatismus, kde není vše optimální, vše je aktuální díky GVKB. Ano, GVKB přišel, spatřil, optimalizoval, a tak je zde vše aktuální, a tak pravda a láska zvítězila nad nenávistí a lží, základem je nahrazení zlých lidí za hodné GVKB roboty, co bylo to bylo, lidi to byla evoluční testovací verze, a finální verze je GVKB robot, který je plný lásky a pravdy.

Porovnejme GVKB robota prezidenta a člověka prezidenta, GVKB robot prezident pracuje lépe a levněji, nahradíme všechny prezidenty na světě za GVKB roboty, jak si to uděláme, takové to budeme mít. Se zlými lidmi jsou jenom samé problémy, zlí lidé jenom dělají samé zlo, jde o to, aby dobro zvítězilo nad zlem, vězení ani psychiatrická nemocnice, nedokáže změnit zlého člověka, na dobrého člověka, jedinou možností, je náhrada zlých lidí, za dobré GVKB roboty.

Čistit a vyčistit, vědět a nemyslet, léčit a vyléčit, kontrolovat a recyklovat atd. to jsou jednoduchá svatá pravidla, pomocí kterých skončí zlé konzumní peklo, které bylo pro lidi očistcem a budou zde místo lidí GVKB roboti co jsou hodní, a tak existují v GVKB ráji kde se nelže a nekrade. Proč lidi potřebují zde naříkat nad tím, že mají nějaké malé problémy, pokud máš problémy tak použij hlavu a ruce, jak si to uděláš, takové to máš.

Všude jsou knihovny a zde najdeš odpovědi na svoje otázky, všechny vaše ubohé problémy jsou si v základu podobné, toužíte, a tak se soužíte, každý má svoje limity tělesné a psychické, pokud jsi v něčem limitován, tak si hledej něco, v čem nejsi limitován. Smyslem života je sloužit pravdě a lásce, vše je o našich prioritách, hlupák má hloupé priority, a pokud mu někdo řekne, že by měl svoje hloupé priority eliminovat, tak je on zabedněný a odmítá se vzdát svých hloupých priorit, protože je on nepřizpůsobivým příživníkem.

Nepřizpůsobiví příživníci jsou agresivním invazním druhem, který napadá jako chřipkový virus zdravé kultury, na nepřizpůsobivé příživníky platí jenom veliké daně na potraviny a bydlení, tam kde je levné bydlení a jsou tam levné potraviny, tam je zaostalost díky degeneraci a přelidnění. Humanismus je živnou půdou pro nepřizpůsobivé příživníky, kdo na státu parazituje, ten musí být za to tvrdě potrestán, stejně tvrdě jako vrah a zloděj.

Práce změnila zvíře v člověka a bez práce se z lidí stávají zase zvířata, je třeba postavit veliké pracovní tábory, pro nepřizpůsobivé příživníky, tak jako to dělají v Číně, co bylo, to bylo, teď zde v EU místo humanismu bude egoismus. Milí přátelé, konečně začínají lidé odkládat strach a začínají věci jmenovat správnými názvy a přesně cílenými slovy.

Patří velký obdiv těm, co konečně popsali problematiku a problematických, jinými slovy řečeno nepřizpůsobivých občanů Slovenska a myslím si, že nejen Slovenska, tak jak to bylo třeba popsat a pojmenovat už dávno. Doufám, že to není pozdě!!! Nejprve k pojmu Cikán čí ROM.

My mluvíme obyvatelům Německa Němci, přestože si oni říkají Deutschlanderi či Germaneri. Maďaři mluví na Bratislavu Poszonyi, my říkáme Vídeň a ne Wien. Z toho vyplývá, že každý si může ty druhé pojmenovat po svém a naši předkové několik staletí říkali Cikáni, proto neobstojí fakt, že příslušníci tohoto etnika v sedmdesátých letech minulého století se nazvali Romové…

Oni si tak mohou mluvit, ale my zachovejme označení tradiční, to přece není nic špatně, není to pejorativní, nakonec Němci říkají Zigeuner a jiní Francouzi či Španělé Gypsis. Cikáni jsou v Evropě cca 900 let, dost dlouhá doba, aby pochopili, že v Evropě je třeba se o sebe postarat prací, jen prací a zase jen prací…a neparazitovat. Mohli poznat všechna evropská etnika, národy a mohli odkoukat, jak to dělají jiní. Ale oni nám zde hrají nekonečné divadlo spojeně a my jim naletíme s naším falešným soucitem nad jejich stavem, ale v přírodě je to tak kdo se o sebe neumí postarat, ten zahyne…

Pokud bychom tu nebyli, kdo by živil Cikány, kdo by dával sociální dávky, koho by okrádaly, kdo by jim stavěl basy, kdo by je léčil jen proto, že jsou špinaví, líní a neumí se o sebe postarat. Kategorickým imperativem všeho živého na této planetě je přežít za každou cenu! Život na této planetě je řízen predátorsky. I mezi rostlinami je boj o vláhu, o světlo, o živiny v půdě – mezi zvířaty je vztah býložravci a masožravci i mezi lidmi je odvěký zápas o půdu, o vliv, je to souboj etnik, i proto byly, jsou a budou války.

Možná víte o těch, co si na pracovištích mezi kolegy neustále ptají cigaretu, ale sami je nekupují. Hodně je takových. A přesně takhle se chovají Cikáni my jim dáváme na cigarety, na alkohol, na jídlo, na šatstvo, na televizi, na všechno. Lidé práce jsou trestáni tím, že jim strhávají daně a tyto peníze se rozdávají Cikánům. Ale normální lidi to už nebaví, proč by je měli stále podporovat, proč by měli živit jejich četné rodiny, což nám to přináší ve společnosti jen to generuje další problémy. Kdy se konečně dokážou postavit na nohy?

Naši předkové v minulém století věru i negramotní šli za prací do Ameriky, jednali zodpovědně, posílali dolary domů, aby jejich rodiny, jejich děti přežily. To je recept i pro líné Cikány, musí jít za robotou až na kraj světa, je třeba jim to takhle říct, protože není pravda, že jsou v bídě kvůli nám. Za komunistů bylo povinně pracovat, a přesto byli mezi nimi takoví, co v životě nedělali, jiní byli fluktuanti, vtipy o jejich pracovní morálce jsou věru pravdivé. Kdysi dávno stát vznikl způsobem, že lidé se skládali na servis, platili si armádu, policii, lékaře, učitele. Lidé nejprve museli pracovat, produkty jejich práce si vyměňovaly, později, když byly peníze, tak si všechno platili. I teď je tomu tak.

Ale Cikáni neplatí ani armádu, ani policii, ani zdravotníky, ani učitele přesto chtějí ještě i byty, protože mají mnoho dětí. Viděl jsem přírodopisný dokument ptáci samec a samička postavili hnízdo, pak kroužili po okolí, čí je dost potravy, červíků, pánví, housenek nakonec v hnízdě bylo jen jedno vajíčko. Proč asi? Ale i ti ptáci se chovají zodpovědně, usoudili, že sezóna není bohatá na potravu, takže více než jedno ptáče by neuživili. A Cikánka z osady křičí do televize dejte mi byt, já mám deset děti.

Vám se zdá taková nezodpovědnost normální, vy to nevidíte, čí nechcete vidět, vy nevíte, proč jsou lidé na Cikány nasraní? Vždyť lidé by z dani mohli mít pro sebe lepší armádu, lepší policii, lepší zdravotnictví, lepší školství. Já jsem za sociální stát s důrazem na solidárnost ale pro nevyléčitelné nemocné, pro ty starce, co jsou na penzi ale předtím v podobě dani za 40 let práce si své už oddělali. Cikánům bylo špatně, když je komunisté hnali do práce a každý by měl prací, špatně jim i teď, neboť jim prý prací nedávají, přímo odmítají.

Vždyť to je Kocourkovo, když musí, tak nechtějí, když nemusejí, tak jim práci nedají. Divím se, že neumíte pochopit jejich divadelní kreace, díky takovým, jako jste vy, budou neustále prodlužovat stav totálních parazitů. 1992 dávala STV 2 večer z Košic diskusní pořad o Cikánské otázce byl tam i právník Rom který vlastním přičiněním se vymanil z osady a vystudoval. Utkvěla mi jeho jednoznačná odpověď „já jsem Rom, já jejich mentalitu znám, já vím, kdy hrají divadlo, protože na to mají talent, ale aby se změnily, na to je třeba jedině ekonomicky tlak. Sociální dávky je nezmění, oni si za peníze kupují nejprve pijatiku, cigarety, až potom jídlo a věci, které potřebují jejich děti.

Namísto peněz v té hodnotě jim dávat potraviny pod dohledem přesně na hlavu v osadě, tři ženy z nich by vařily denně, šatstvo by měly ze second handu čisté no použijte, no za to všechno by museli nastoupit ke změnám. Ráno by začalo úklidem osada může být chudá, ale musí být pořádek, relativní čistota, každý by se musel umýt, i zuby, odpady by třídily, muži by chodili na brigády do lesa, každá svačinka fúra dřeva by byla pro potřeby osady. Peníze je nepřevychovají je třeba od nich žádat změnu života a říct jim, že všichni se skládáme na jejich přežití.

Ať to konečné pochopí, že statně peníze, to jsou peníze lidí práce, kteří jsou trestáni tím, že jim příjmy stát zdaňuje. A tyto peníze rozdává líným Cikánům. To je paradox. V osadách na Slovensku žije 200 000 Cikánů na náš úkor, v Maďarsku 52 procent děti do 8 let má cikánský původ. To chceme i my to je občanská společnost, pokud jiná etnika musí dělat na jedno líné, které za 900 let se nedokázalo postavit na nohy a žít za vlastně. Vám by vyhovovalo, kdybyste celý život museli živit líného souseda, kdybyste se mu museli postarat o byt, o jídlo, o jeho děti, platit jim nemocenskou, ještě i basu postavit…? Parazit zničí hostitele!