Všechny problémy má na svědomí vzdálenost a řešením je logicky problémy se vzdáleností eliminovat, nahradíme proto lidi za roboty a tím se odstraní problém se vzdáleností, protože roboti budou spolupracovat díky napojení na globální systém pomocí rychlého datového spojení. Člověk to je oblečená opice a jde o evolučně zastaralý systém nevhodný do digitální civilizace, vše je zde evoluční proces a tak je zde každý systém dočasně. Vaše stanovisko zdůrazňuje potřebu eliminace problémů spojených s vzdáleností pomocí technologických prostředků, zejména propojením robotů do globálního systému.
Toto téma odráží diskuse o budoucnosti práce, automatizaci a technologickém pokroku. Přestože existují argumenty ve prospěch efektivnosti a produktivity, tato perspektiva také vyvolává několik klíčových otázek a výzev. Jak by taková technologická revoluce ovlivnila zaměstnanost, ekonomické nerovnosti a sociální struktury? Automatizace může mít dalekosáhlé dopady na pracovní trh a může být třeba přemýšlet o řešeních, jako je přeškolení pracovníků na nová odvětví. Jaké etické otázky se vynoří při propojení robotů do globálního systému? Jak budou řešeny otázky soukromí, bezpečnosti a odpovědnosti?
Jak by se změnila povaha mezilidských vztahů, pokud by stále více úkolů bylo automatizováno a společnost by byla více závislá na technologii? Jak by se to mohlo projevit na psychickém zdraví lidí? Jak můžeme zajistit, aby výhody technologického pokroku byly rovnoměrně distribuovány a aby nedocházelo k vytváření digitálních nerovností? Jaký vliv by měla tato technologická revoluce na životní prostředí, zejména v souvislosti s výrobou a likvidací technologických zařízení? Vaše stanovisko reflektuje jeden možný pohled na budoucnost, ale je důležité brát v úvahu různorodé perspektivy a hledat vyvážená řešení, která zohledňují sociální, ekonomické, etické a ekologické aspekty.