Vše se zde už mnoho miliónů let všude točí okolo výhod

Roku 1996 došlo k tomu, že zde byli malé telefony a nastala tak doba, kdy mohl mobilní telefon používat každý a nebyl to už luxus pro bohaté. Dneska jsou nám 24 let staré telefony k smíchu, protože nic neumí a slouží jenom k telefonování. Každý rok je zde mnoho nových telefonů, co nám nabízejí mnoho inovací, a tak mnozí odloží starý fungující telefon a koupí si nový telefon, aby nebyli ostatním k smíchu.

V roce 1996 bylo pro mnohé telefonování mobilem luxus který si nemohli dovolit, dneska je telefonování cenově dostupné každému, bohužel mobilní operátoři se u nás orientují na veliké organizace, kterým poskytují výhodné ceny a pro obyčejné lidi zde jsou nevýhodné ceny, přitom v Polsku jsou ceny pro obyčejné lidi výhodné, když se chce tak to jde. V současnosti je zde móda velikých telefonů s operačním systémem, tyto veliké telefony lidi využívají na hry a internet, drahé telefony umožňují bezkontaktní placení v obchodě. Staří lidé používají telefony bez operačního systému s klasickou klávesnicí, existují pro staré lidi i mobilní veliké telefony, co ještě mají klasické sluchátko na krouceném kabelu.

Stačí abychom lidi naskenovali a přemístili jejich duše do virtuální reality a lidská těla eliminovali, ve virtuální realitě může být každý čímkoli tedy i prezidentem republiky nebo králem. Mnozí namítnou že pokud bude moci ve virtuální realitě každý snadno a rychle prezidentem, tak že funkce prezidenta už nebude mít pro nikoho hodnotu. Hodnotné je to co potřebujeme a je to pro nás obtížně dostupné, je to jako s fotografováním, jakmile se díky digitalizaci stalo fotografování snadno dostupné tak následkem bylo to, že fotografie ztratili svoji hodnotu díky inflaci.

Vše se zde už mnoho miliónů let všude točí okolo výhod, opice se proměnila na člověka díky výhodám, pokud dítě nemá od narození lidské výhody tak se z dítěte stane opice, která myslí a žije jako opice. Mnozí namítají že nechtějí naskenovat a žít jenom ve virtuální realitě, máme strach z nového, protože nejsme na nové připraveni, doba se dneska díky digitalizaci rychle mění a nebude to trvat dlouho a pro lidi už nebude nikde zaměstnání ani vysoká funkce, jediným možným řešením bude lidi pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu naskenovat a potom jejich těla v krematoriu eliminovat.

Ano, bez výhod jsi jenom oblečená opice. Osud je o tom, jestli máš od narození výhody nebo je nemáš, dále jde o to, jaké máš výhody, výhody proměnili evolučně opici na člověka. Podívejme se na lidské děti, které vychovali zvířata, tyto lidi nejde už začlenit do naší kultury a život těchto lidí je krátký. Dlouhověkost u lidí je následkem toho, jaké mají zde výhody, problémem u výhod je zde to, že výhody má jenom elita díky protekci a ostatní co nemají protekci, tak nemají zde výhody.

Výhodou je třeba to, že zvládneme něco složitého, jako je třeba vytvoření stránky na internetu, která je populární a má velikou návštěvnost, většina lidí něco takového nezvládne, a tak se z nich stávají virtuální bezdomovci, co tráví mnoho času na sociálních sítích, kde nic neznamenají. S příchodem digitalizace se začala rychle měnit civilizace, lidi se přestávají zajímat o rodinu a zajímají se o virtuální svět, ve kterém získávají mnoho iluzí, na kterých jsou závislí. Nebude to už evolučně trvat dlouho, a bude zde všude dostupný rychlý a levný mobilní internet, virtuální realita se pro lidi stává moderním náboženstvím a virtuálním bohem je zde internetový vyhledávač, který je vševědoucí, a tak nahradil lidem svaté knihy a dal jim možnost poznat digitální ráj.

Jak vyléčit civilizaci? V principu každá nemoc vychází z bezmocnosti, a tak to co je bezmocné to je i nemocné, proč je civilizace bezmocná, a tak je i nemocná? Naše lidská civilizace je nemocná nemocí, která se jmenuje stáří, stáří je nemoc, na kterou se jistě umírá. Podívejme se do přirozené přírody zde vše, co je staré to je rychle eliminované a většinou to poslouží jako potrava pro to co není staré. Jak došlo k tomu, že je zde vše staré, to jistě musí mít i nějakou příčinu, protože vše zde podle kauzality jsou jenom příčiny a jejich následky.

Příčinou stáří civilizace je dobrota k tomu, co zde má protekci a není zde socialismus ani kapitalismus je zde mnoho tisíciletí protekcionismus, který vytváří; centralismus, dogmatismus, populismus, idealismus, moralismus, nacismus, komunismus, extremismus, vandalismus, globalismus atd. z lidí se díky protekcionismu stali loutky na dálkové ovládání, a tak zde jsou války ve kterých lidi umírají zcela zbytečně po milionech a pro šílenou elitu je to jenom statistika, pokud ale v nemocnici zemře stářím mocná celebrita, tak se najednou pokrytecky vyhlašuje státní smutek!

Vše je zde o ohraničení protikladů, mezi kterými je napětí, které vše uvádí do pohybu, ti, co zde mají protekci chybně ohraničují protiklady a následkem je nemocná civilizace, z díla spatříme tvůrce, řešením je předat globálně moc a bohatství GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům, lidi se přemístí z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už v rezervaci nerozmnožovali rychle jako myši. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrně budou roboti vyrábět roboty, člověk to byla jenom evoluční testovací verze.

Viníkem může být Windows který si vytváří veliké zálohy při každé veliké aktualizaci anebo je viníkem bod obnovení. Dalším viníkem je správce počítače, který do počítače ukládá data a programy které nepotřebuje a které by se mohli vymazat. Některé veliké drahé programy se chovají jako Windows a taky mají snahu si vytvářet veliké zálohy, jde nejvíce o programy na zpracování videa. Mnozí ztratili trpělivost s Windows a přešli na populární linuxovou distribuci, ti, co nejsou ekonomicky omezení investovali do počítače od Apple.

Uživatelé Windows si neuvědomují že jsou pokusnými králíky, na kterých dělají pokusy programátoři z Microsoftu, ve skutečnosti je každá finální verze Windows utopie, každá verze Windows od verze 3 do 11 verze je testovací verze, a proto zde jsou neustálé aktualizace a tím i neustálé problémy, ten, kdo si vše nezálohuje na externí disk, jistě brzo pozná, jaké to je přijít o data a programy. Ideální je nepoužívat vůbec Windows a používat jiné operační systémy, problémem je to že na Windows je nejvíce programů a ovladačů.

Pokud nepoužíváte Windows tak budete mít problém s nedostatkem programů a ovladačů, mnozí tento problém řeší tím, že mají dva počítače a v jednom je Windows a v druhém je Linuxová distribuce nebo Unixová distribuce. Taky je možné programově rozdělit disk a mít na počítači Windows i Linux nebo UNIX, toto řešení začátečníkům nedoporučuji, mám s ním špatné zkušenosti. Ideálním řešením by byli aktualizace na pozadí kdy bychom nevěděli o tom, že se operační systém aktualizuje, problém by nastával při startu, kdy by počítač pomalu startoval, protože by instaloval aktualizace.

Čtěte dál

PředchozíDalší