Přeskočit na obsah

Příčinou pekla v hlavě jsou dluhy, které nejsou splacené

  • P

Adam byl s Evou vyhnán z psychického ráje do psychického pekla za dluhy které nechtěl splatit, bible je ve zkratce o dluzích, které dlužník nechce splatit nebo nemůže splatit, se vznikem dluhů se ráj proměnil na peklo, a tak máme všichni v hlavě peklo, a proto kouříme cigarety a pijeme alkoholické nápoje. Neustále pomáhám lidem, co mají v hlavě peklo a dospěl jsem k tomu, že příčinou pekla v hlavě jsou dluhy, které nejsou splacené!

Podívejme se na kandidáty, co by zde chtěli dělat prezidenta naší republiky a zjistíme to, že všichni mají v hlavě peklo díky nesplaceným dluhům, je to marnost se snažit jim pomoci, protože komu není dobré rady tomu není možné už nijak pomoci. V problémech s dluhy nejsou jenom lidi, ale problémy s dluhy mají i organizace a státy, dluhy jsou obrazně jako tvrdé drogy, které nejde snadno vysadit.

Je možné vůbec problém s dluhy vyřešit, když je zde tento problém mnoho tisíciletí a všechny pokusy tento problém trvale vyřešit evolučně selhali? Problém je v tom že člověk není evolučně stvořen pro existenci v civilizaci a byl stvořen pro existenci v ekosystému, je třeba člověka nahradit za autonomní roboty, jiná možnost zde evolučně už není, je to jako když jsme mechanické psací stroje nahradili za počítače připojené k internetu, vše je zde evolučně dočasně a vše se recykluje.