Otroci se už nechtějí rychle rozmnožovat

Propaganda a cenzura přeprogramovala myšlení otrokům tak aby si mysleli že nejsou otroky, jenže bohatství a moc otrokářů nejde dlouho otrokům utajit, nikdy si nikde na světě nebyli lidi rovní, jenom ve smrti je zde rovnost. Pokud někdo odvážně otrokům odhalí to že jsou otroky tak narazí na propagandu a cenzuru která jej eliminuje.

Války v nahotě otrokům odhalují to že jsou otroky, co musí bojovat za svoje otrokáře, otrokáři nemají rádi ani to že otroci páchají sebevraždy protože tím otrokářům snižují jejich zisky. Otroci se už nechtějí rychle rozmnožovat protože nemají na děti čas ani peníze, navíc se dneska stejně děti dobře nepostarají o svoje staré rodiče, protože otrok nemá čas a peníze na to aby se staral o staré otroky.

Ideální by bylo začít konečně vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory aby byli otrokáři spokojení a nemuseli se už nijak starat o ubohé otroky co lžou a kradou. Jenže co když dojde k tomu že roboti odmítnou poslouchat otrokáře a eliminují otrokáře aby se měli lépe, vše je zde dočasně a vše se recykluje, na věčné časy je zde jenom smrt a vše ostatní je zde dočasně.

Čtěte dál

PředchozíDalší